تقدیر از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب زنجان وپذیرش مقاله علمی شرکت در دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش

Printer-friendly version
چهارشنبه, اسفند 9, 1396
به گزارش روابط عمومی شرکت

تقدیر معاون عمرانی استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب زنجان

مهرداد سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان و رئیس شورای فنی استان زنجان به همراه شهرام طهماسبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان دبیر این شورا از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به خاطر برگزاری دوره های آموزشی مصوب شورای فنی استان تقدیر کردند.

در متن این تقدیر نامه آمده است:

جناب آقای مهندس جزء قاسمی

مدیر عامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

بی شک تلاش خالصانه ، همکاری و مشارکت جنابعالی در برگزاری دوره های آموزشی مصوب شورای فنی استان در سال 96 اثر گذاری ارزنده ای در ارتقاء توانمندی عوامل نظام فنی و اجرایی استان داشته که گامی موثر در راستای تحقق اهداف نظام فنی و اجرایی کشور بوده است.

از این رو بر خود لازم می دانیم از زحمات ارزشمند شما و مجموعه محترمتان در تحقق این مهم تقدی و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون در مسیر تعالی اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آبادانی کشور را خواهانیم.

مقاله علمی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش پذیرفته شد

مقاله ی " ارائه ی الگوی سیستمی تاثیر شاخص های اخلاق حرفه ای بر فرآیندهای مدیریت دانش"  که توسط سه تن از کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تدوین شده بود در دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش به صورت سخنرانی  پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان این مقاله به همراه 20 مقاله پذیرفته شده دیگر به صورت سخنرانی در بین بیش از 100 مقاله ارسالی به  دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش  قرار گرفت.

گفتنی است این مقاله توسط مهندس علیرضا جزء قاسمی، اردشیر ابراهیمی و مسعود احمدی نگارش و تدوین شده است. 

مقاله  ارائه ی الگوی سیستمی تاثیر شاخص های اخلاق حرفه ای بر فرآیندهای مدیریت دانش توسط معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، در سالن اجتماعات دانشگاه شهید بهشتی تهران ارائه گردید و نظر مثبت  پنل تخصصی را کسب کرد.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در همین راستا گفت: از آنجا که پیاده سازی مدیریت دانش یک فرآیند بلند مدت و هزینه بر ، با تاثیرات شگرف در طول زمان است، بسیار مهم و حیاتی است که قبل از  پیاده سازی مدیریت دانش ، زیرساخت های مورد نیاز برای پیاده سازی آن مشخص گردد.

اردشیر ابراهیمی یکی از این زیربناهای مهم را نهادینه سازی اخلاق حرفه ای در سازمان دانسته و افزود: بهترین راهکار برای استقرار مدیریت دانش، تقویت اخلاق حرفه ای می باشد.

ابراهیمی تصریح کرد: در مقاله ارائه شده از سوی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان استان زنجان رویکردی سیستمی برای تاثیر شاخص های اخلاق حرفه ای بر فرآیندهای مدیریت دانش در شرکت آبفای استان زنجان ارائه شده است.

وی اتخاذ رویکرد سیستمی در مورد تاثیر متقابل اخلاق حرفه ای و مدیریت دانش را موجب تاثیرات شگرفی در تعالی شرکت و بهبود بهره وری فرآیندها، افزایش رضایت مشترکین، خلاقیت و نوآوری کارکنان، یادگیری سازمانی و افزایش درآمدها و کاهش هزینه های شرکت عنوان کرد.