تقدیر از عملکرد آبفار سمنان در حوادث رانش زمین و سیل اخیر

Printer-friendly version
يكشنبه, خرداد 19, 1398
معاون استانداری سمنان از آبفار استان سمنان تقدیر کرد.

دکتر فخری معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری سمنان در جمع پرسنل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان با همراهی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و مدیرکل مدیریت بحران استانداری حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان، دکتر فخری با وجود مشکلات، پراکندگی روستاهای استان و تعدد تأسیسات تأمین، انتقال و توزیع در سطح استان از خدمات شایسته و تلاش پرسنل شرکت تشکر و قدردانی کرد.

هدف از این حضور تشکر از تلاش مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستایی و ارائه خدمات شایسته در حوادث رانش و سیل روستاهای استان علی‌الخصوص روستای حسین‌آباد بخش کالپوش شهرستان میامی است.

در این حضور چندساعته معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از مرکز پایش و کنترل از راه دور (اسکادا) شرکت بازدید نمود و از این موفقیت به‌دست‌آمده ابراز خرسندی کرد و استمرار اجرای این‌گونه پروژه‌ها را در سطح کل مجتمع‌های استان خواستار شد و دلیل اصلی آن‌هم بحث جلوگیری از هدر رفت آب چه به لحاظ فیزیکی و چه غیر فیزیکی از جهت هوشمند سازی شبکه توزیع و خط انتقال عنوان نمود و نکته مهم‌تر بحث کاهش هزینه‌های مرتبط و اقتصادی بودن ارائه خدمات است.

در این نشست منصور کشاورزیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان، بحث گران اداره شدن شرکت‌های خدماتی من‌جمله آب و فاضلاب را مطرح و پیشنهاد‌های خود را در بهینه‌تر شدن هزینه‌ها از جهت کاهش قیمت تمام‌شده هر مترمکعب آب ارائه و خواستار توجه بیشتر مسئولین به بخش اعتبارات، تعمیر و نگهداری از سرمایه‌گذاری‌های کلان ایجادشده در بخش آب و فاضلاب شد.

همچنین در این بازدید ابوالفضل عالیشاهی معاون نظارت بر بهره‌برداری، گزارش کاملی از روند سیستم تله‌متری انجام‌شده در سطح استان و مرکز پایش و کنترل از راه دور مرکز استان ارائه داد.

در خاتمه جلسه از عکس برتر آبرسانی به روستاها و پویش اجتماعی «لبخند تو زیباست» با هدف جلب توجه افکار عمومی در زمینه طرح‌های آبرسانی به روستاها که در شرکت به اجرا درآمد، با حضور دکتر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان و همراهان رونمایی شد.

گروه خبر: