تقدیرازمامورین برتر قرائت کنتوردرشرکت آبفای استان یزد

Printer-friendly version
دوشنبه, بهمن 21, 1398
در راستای ارتباط مستقیم سرپرست شرکت با کارکنان

در مراسمی با حضور سرپرست ، معاونت  خدمات مشترکین و درآمد و جمعی از مدیران شرکت آبفای یزد از مامورین برتر قرائت تجلیل و قدردانی شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : معاونت  خدمات مشترکین و درآمد گفت : این نشست در راستای ارتباط مستقیم سرپرست شرکت با کارکنان برای دریافت نظرات و رسیدگی به مشکلات شغلی ایشان جهت افزایش انگیزه شغلی و بهبود عملکرد کارکنان برگزار وطی آن از مامورین برتر قرائت کنتور تقدیر شد .
سهیلی نیا با اشاره به این که مسئولیت مامورین قرائت بسیار حساس و با اهمیت است اظهارداشت : مامورین به طور مستقیم با مشترکین در ارتباط هستند و باید به رفتار و منش خود از نوع پوشش و نحوه برخورد تا ارائه خدمات و پاسخگویی توجه زیادی داشته باشند .  
وی خاطرنشان کرد : همه ما در راستای خدمت رسانی مطلوب و پایدار به مردم شریف استان رسالتی عظیم بر عهده داریم و باید با احساس مسئولیت ، همراهی و همدلی مجموعه ، در جهت رضایت تمام مشترکین و شهروندان گام برداریم.
معاونت  خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفا از برنامه های مهم برای خدمات رسانی سریع و دقیق را ارائه خدمات از طریق سامانه های پیامکی عنوان کرد  و افزود : مامورین قرائت موظف هستند شماره همراه مشترکین را دریافت نمایند از این رو از مشترکین درخواست می شود تا همراهی لازم را با مامورین داشته باشند . 
وی مهم ترین عامل در انجام فعالیت مطلوب مامورین قرائت را همراهی و همکاری با مردم استان بیان نمود . 
درادامه هر یک از مأمورین حاضر در جلسه پیشنهادات و مشکلات خود را در ارائه خدمات بهتر ارائه نمودند .
این مراسم  با اهداء هدایایی به مأمورین برتر قرائت کنتور به پایان رسید .