تقدیرازتلاش های روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان

Printer-friendly version
چهارشنبه, ارديبهشت 31, 1399
استانداربا اهدای لوح تقدیرازانجام شایسته وظایف وماموریتهای شرکت تشکر کرد.

استاندار خوزستان با اهدای لوح تقدیر از تلاش های روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان در انجام شایسته وظایف و ماموریت ها، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان؛ در لوح اهدایی غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به تورج فتاحی مدیر روابط عمومی این شرکت، آمده است: در دنیای امروز که ارتباطات و اطلاع رسانی نقش اساسی و حیاتی را در توسعه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ایفا می کند، روابط عمومی به عنوان قلب تپنده و پل ارتباطی میان افراد جامعه و سازمان ها و نهادها می باشد.

در نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه به افکار عمومی به عنوان یک ارزش اجتماعی می باشد و ارتباط سازنده و موثر بین مردم و مسئولین با استفاده از قابلیت های هنرمندانه روابط عمومی میسر می شود، هنر مردم داری و آگاهی بخشی و امید به جامعه زمینه ساز همدلی و همزبانی میان مردم و مسئولین و اعتماد و سربلندی ایران اسلامی است.

اینجانب ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی، از زحمات بی شائبه و صادقانه شما سپاسگذاری می نمایم، امیدوارم با استعانت از الطاف الهی، تعهد و تخصص و پشتکار در مسیر پر افتخار آگاهی رسانی و اعتمادسازی و خدمت به جامعه بیش از گذشته موفق باشید.