تعامل شهرداری، شورا و دستگاه‌های اجرایی با امور آبفای خرمدره

Printer-friendly version
چهارشنبه, ارديبهشت 25, 1398
اجرای خط انتقال آبرسانی از سد کینه ورس به شهرهای ابهر و خرمدره در سال جاری

مدیر امور آبفا خرم دره به‌اتفاق جمعی از کارکنان این امور با شهردار و اعضای شورای شهر خرمدره دیدار کرد.

کامیار ایوبی در این دیدار اعضای شورای اسلامی را به‌عنوان نمایندگان منتخب مردم در پیگیری و خواسته‌های مردم برشمرد و بر اهمیت جایگاه شورا در تحقق مطالبات مردمی تأکید کرد.

وی با تشریح عملکرد و برنامه‌های امور آبفای خرمدره، به خدمات‌رسانی هرچه بهتر به مشترکین  تأکید نموده و با تبیین برنامه‌ها به پیشرفت فیزیکی پروژه‌های این امور اشاره کرد.

مدیر امور آبفای خرمدره ابراز امیدواری کرد در سال جاری شاهد افتتاح و راه‌اندازی پروژه بزرگ احداث تصفیه‌خانه و خط انتقال آبرسانی از سد کینه ورس به شهرهای ابهر و خرمدره باشیم.

وی با تقدیر از تعامل خوب و سازنده شهرداری و شورای اسلامی شهر خرمدره با امور آب و فاضلاب این شهرستان  گفت: همکاری همه‌جانبه فی‌مابین امور آبفا و شهرداری تسریع و کیفیت خدمات به مردم را در پی دارد.

ایوبی با اشاره به برنامه‌های سال 98 امور آبفای خرمدره در خصوص اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی، خواستار ادامه همکاری‌ها در جهت پیشرفت برنامه‌های آب و فاضلاب این شهرستان شد.

در ادامه اعضای شورای شهر هر کدام طی سخنانی حمایت‌های خود از برنامه‌ها و اقدامات شرکت آب و فاضلاب را اعلام نمودند.  

در پایان رئیس شورای اسلامی شهر خرمدره از تعامل سازنده امور آبفای این شهرستان تقدیر کرده و خواستار مساعدت در جهت رفع مشکلات شهروندان شد.   

گروه خبر: