تجلیل از برقکاران نمونه ایمنی در توزیع برق استان قزوین

Printer-friendly version
چهارشنبه, شهريور 13, 1398
هرکجا ایمنی در اولویت کار قرار گیرد احتمال بروز خطر کاهش می‌یابد.

مراسم تجلیل از برقکاران نمونه با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران امورهای اجرایی، روسای ادارت و برقکاران در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد.

مهندس سعید بهادیوند چگینی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در بخشی از سخنان خود ضمن اشاره به رعایت موارد ایمنی گفت: با توجه به اهمیت سلامت و ایمنی همکاران، سرلوحه قرار گرفتن رعایت ضوابط و مقررات ایمنی از سوی کلیه کارگران و استادکاران را مورد تانید مجدد قرار دادند.

وی در ادامه افزود: کارگران و استادکاران  در حین کار باید از کلیه تجهیزات و ابزار به نحو درست و به‌جا استفاده کنند و در جلسات توجیهی  ایمنی که هر هفته برگزار می‌شود شرکت کنند.

حجت‌الاسلام حمداله آزادی مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین نیز در ابتدای این مراسم با اشاره به آیه 31 سوره مریم و تفسیر آن، سرچشمه خیرات و برکات را تبیین نموده و افزودند رعایت مفاهیم و توصیه‌های  ایمنی از سوی همکاران یکی از مظاهر برکت در کار و شغل افراد است.

مهندس یوسف اینانلو معاونت بهره‌برداری و دیسپاچینگ  شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت  و ضرورت  نظارت بر رعایت موارد ایمنی گفت: رعایت موارد  ایمنی در همه ابعاد زندگی از جمله عرصه‌های شغلی اهمیت دارد که در این راستا  و در بعد نظارتی، 561 فقره بازدید از اکیپ‌ها در سال 97 انجام پذیرفته  است.

اینانلو  در ادامه افزود: با توجه به اینکه از سال گذشته سیستم  HSE در شرکت در حال پیاده‌سازی بوده  و به‌زودی  به  مرحله ممیزی خواهد رسید که منجر به کاهش روزافزون خطرات و آسیب‌ها خواهد شد.

معاونت بهره‌برداری بیان کرد: هرکجا ایمنی در اولویت کار قرار گیرد احتمال بروز خطر کاهش می‌یابد لذا کلیه کارگرانی که در خط گرم و یا بر روی پایه‌های برق کار می‌کنند باید به کلاه و دستکش ایمنی  مجهز باشند تا خطر برق‌گرفتگی به حداقل برسد.

در پایان جلسه به 75 نفر از همکاران نمونه و 7 نفر از همکارانی که در اولین مسابقات کشوری مهارت شغلی شرکت‌های توزیع برق رتبه کسب کرده بودند جوایزی اهدا شد.