تجلیل از «صنایع روی» همکار در کاهش پیک بار تابستان استان زنجان

Printer-friendly version
دوشنبه, خرداد 20, 1398
امسال نیز طرح‌های تشویقی متنوعی برای صنایع استان در نظر گرفته‌ شده است.

در آیینی، از مدیران شرکت‌های فعال در صنعت روی استان که سال پیش با عقد تفاهم‌نامه با شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان در پیک بار تابستان با کاهش مصرف انرژی برق با این شرکت همکاری داشتند تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، مدیرعامل این شرکت در این نشست که در سالن اجتماعات شرکت خالص سازان برگزار شد گفت: صنعت روی به عنوانی پیشانی صنعت استان از جایگاه ویژه‌ای در استان برخوردار است و رونق و کارآمدی این صنعت در استان موجب دوام اقتصاد استان خواهد بود و به همین سبب با توجه به اهمیت ویژه این صنعت مادر، شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان تمهیدات ویژه‌ای برای تعامل و تفاهم با این شرکت‌ها دارد.

علیرضا علیزاده با سپاس از همکاری هیئت‌امنای صنایع روی کشور که تعامل خوبی با این شرکت دارند افزود: بر اساس کار کارشناسی که مهندسان توزیع برق استان داشته‌اند طرحی نو برای پیک بار تابستان 98 ویژه شهرک روی طراحی شد که امید است با این طرح بتوانیم اوج بار امسال را بدون خاموشی یا با کمترین خاموشی سپری کنیم.

علیزاده گفت: در این طرح و با بلوک‌بندی واحدهای تولید روی استان در شهرک تخصصی روی قادر خواهیم بود 10 مگاوات از سهمیه کاهش پیک بار شرکت توزیع استان را محقق کنیم که قدم بزرگی برای این شرکت است.

وی با اعلام اینکه سهم صنعت از مصرف برق استان 52 درصد است اضافه کرد: سال پیش بیش از 27 میلیارد ریال پاداش برای صنایع پرداخت شد و امسال نیز طرح‌های تشویقی متنوعی برای صنایع استان در نظر گرفته‌ شده است.

در ادامه این نشست از مدیران شرکت‌های همکار در پیک‌بار تابستان 97 تجلیل شد.

گروه خبر: