تجليل از فرزندان مكلف كاركنان شركت برق منطقه اي سمنان

Printer-friendly version
دوشنبه, تير 24, 1398
همزمان با جشن ميلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع)انجام گرفت:

با حضور مدير عامل ، معاونين ، مديران و كاركنان شركت برق منطقه اي سمنان و همزمان با جشن ميلاد فرخنده هشتمین پیشوای شیعیان جهان ، حضرت علی بن موسی الرضا(ع) از 23 تن از فرزندان كاركنان اين شركت كه به سن تكليف رسيده اند تجليل به عمل آمد.

 دراين مراسم حجه الاسلام رمضانی ، امام جماعت شرکت برق منطقه ای سمنان  با تبريك اين ايام فرخنده گفت : محبان و شیعیان اهلبیت (ع) با سرور و شادی آنان شاد و با نارحتی آن ذوات مقدسه محزون می باشند .

وی نعمت ولایت ائمه اطهار (ع) را از والاترین نعمت های الهی دانست و افزود : صراط مستقیم ، راهی است که در مسیر ولایت ائمه هدی (ع) باشد و نمازگزاران هر روز ده مرتبه از خداوند درخواست می نماید که به آن راه هدایت یابند .

حجه الاسلام رمضانی با اشاره به اثرات مادی و معنوی بی شمار زیارت ائمه معصومین (ع) ، بیان داشت : در زیارت قبور مطهر ائمه هدی (ع) ، اصول دین زائرین از توحید ، نبوت و امامت آنان تقویت یافته  و محبت و ارادت زائرین بیشتر می گردد.

حجه الاسلام رمضانی از دیگر فوائد زیارت امامان را پالایش درونی زائرین برشمرد و افزود : زیارت ائمه اطهار (ع) موجب پاکی و طهارت معنوی و درونی شده و چه بسیار زائرینی که با حضور در این اماکن متبرکه ، دچار تحولات روحی گردیده اند .

در پايان اين مراسم با اهداء لوح يابود و هدايايي از 23 تن از مكلفين فرزندان كاركنان شركت  برق منطقه ای سمنان تقدير به عمل آمد .