تاکید مدیرعامل بر استفاده از توانمندی و تجربه پیشکسوتان صنعت برق و افزایش برنامه های فرهنگی مدیریت مصرف برق ویژه اقشار مختلف

Printer-friendly version
دوشنبه, فروردين 27, 1397
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ،

برنامه های فرهنگی مدیریت مصرف برق ویژه اقشار مختلف افزایش می یابد

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از افزایش برنامه های فرهنگی مدیریت مصرف برق ویژه اقشار مختلف از اواسط فروردین امسال خبر داد.

مهندس محمدمیرشمس از  افزایش برنامه های فرهنگی مدیریت مصرف برق ویژه اقشار مختلف از اواسط فروردین امسال خبر داد و گفت : شرکت توزیع نیروی برق با برنامه های اجرایی متنوع ، افزون بر 40 مگاوات انرژی را در طول مدت پیک بار مدیریت می کند.

وی اضافه کرد: در بخش صنعت 27 مگاوات ، در بخش چاههای کشاوری پنج مگاوات ، عمومی و خانگی 6.6 مگاوات و مابقی در بخش اداری و تجاری مدیریت خواهد شد.

میرشمس به اجرای برنامه های فرهنگی ویژه شهروندان و مسافرین نوروزی در میدان تاریخی امیرچخماق با هماهنگی و مدیریت دفتر روابط عمومی و حضور معاون دفتر مدیریت مصرف شرکت توانیر در ایام نوروز اشاره داشت و آن را اثربخش توصیف کرد.

او اطلاع رسانی از طریق رسانه ملی ، برگزاری دوره هاو سمینارهای مختلف آموزشی ویژه مشترکین مختلف ، ارزیابی و ممیزی مصرف انرژی صنایع و ادارات ، دعوت به همکاری و مشارکت صنایع و کشاورزان به شرکت در طرح های کاهش پیک و بسیاری از برنامه های دیگر را از برنامه های دفتر مدیریت مصرف برق در کاهش پیک بار برشمرد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اذعان کرد : تحقق اهداف کاهش پیک بار استان و برنامه های فرهنگ سازی ، بدون مشارکت و همکاری اقشار مختلف امکان پذیر نیست .

وی تاکید کرد : برای گذر از پیک بار تابستان و شرایط کنونی کشور با وجود وضعیت کم آبی و افزایش دما ، از همه ظرفیت ها کمک خواهیم گرفت تا استمرار انرژی در تابستان را شاهد باشیم.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : استفاده از توانمندی و تجربه پیشکسوتان صنعت برق مهم و گره گشا است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدرضا صحتی در دیدار با مهندس سیدتقی طباطبایی ، مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در دهه 70 ، استفاده از توانمندی و تجربه  پیشکسوتان صنعت برق را مهم دانست و گفت : در حال حاضر با بهره گیری از دانش و تکنولوژی جدید در حوزه نگهداری شبکه توانسته ایم ، متوسط میزان خاموشی به هر مشترک در سال را به یک دهم کشوری برسانیم.

مهندس صحتی ارتقاء بخش های مختلف بهره برداری و ایجاد واحد پشتیبانی فنی را از اقدامات سال های اخیرعنوان کرد و گفت: پایداری شبکه های برق ، افزایش رضایت مندی مردم و کاهش خاموشی ؛ سه هدف مهم شرکت توزیع نیروی برق استان یزد است.

این مسئول در بخش دیگری از سخنانش در این دیدار ، بهره مندی از تجربه پیشکسوتان صنعت برق در پیشبرد اهداف کلان را لازم دانست و افزود: ارتباط مستمر پیشکسوتان با شاغلین صنعت برق می تواند در بهبود فرآیندها و ارتقاء تجارب علمی کارکنان نقش حیاتی و مثمرثمر داشته باشد.

وی داشتن توانمندی بازنشستگان و کسب تجربه آنان در صنعت برق را گره گشا دانست و اظهار امیدواری کرد:صنعت برق با داشتن ظرفیت قوی و توانمند کارشناسان مجرب و بومی استان ، روز به روز ارتقاء یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اذعان کرد : خوشبختانه در سال های اخیر و به همت کانون بازنشستگان صنعت برق ، مشکلات صاحبان کسوت در این مجموعه به خوبی منعکس و به سرعت برطرف شده است.

 

گروه خبر: