بهره مندی بالغ بر 800 خانوار روستای« امره» ساری از آب آشامیدنی سالم

Printer-friendly version
چهارشنبه, بهمن 17, 1397
 در ششمین روز از گرامیداشت دهه فجر 803 خانوار روستای امره ساری از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار شدند.

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛در مراسم بهره برداری از پروژه آبرسانی روستایی امره شهرستان ساری که با حضور دکتر یوسف نژاد نماینده مردم شهرستانهای ساری و میاندرود برگزار شد، مهندس سید مظاهر حسینی مدیر امور آبفار شهرستان ساری ضمن تبریک چهل سالگی انقلاب اظهار داشت: روستای امره از بزرگترین روستاهای تحت پوشش ماست و 1200 مشترک دارد ، این روستا دچار کمبود آب بوده و در حال حاضر با بهره برداری از این پروژه که به نام شهید مدافع حرم «سید جواد اسدی » نامگذاری شده ، خوشبختانه مشکل کمبود آب این روستا مرتفع شده است.

وی افزود: برای بهره برداری از این پروژه ضمن خرید وآماده سازی 500 متر مربع زمین،یک حلقه چاه عمیق حفر و تجهیز، یک باب مخزن به حجم 500 متر مکعب احداث و 2 کیلومتر لوله گذاری خط انتقال و یک واحد ایستگاه پمپاژ نیز تجهیز و راه اندازی شده است.

مهندس حسینی اعتبار هزینه شده برای پروژه آبرسانی روستایی امره ساری را 5500 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: با افتتاح این پروژه 803 خانوار روستای بزرگ امره از مزایای این طرح برخوردار شده اند.

شایان ذکر است پروژه آبرسانی روستایی امره ساری در حضور مسئولان به دست مادر شهید مدافع حرم «سید جواد اسدی » افتتاح شده است.