بهره برداری از5 سامانه هوشمند وآنلاین پایش کیفی آب چاه های آب باقرشهر

Printer-friendly version
دوشنبه, بهمن 21, 1398
همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر

در نهمین روز از دهه مبارک فجر، 5 سامانه هوشمند و برخط پایش کیفی(آنالازیر آنلاین) بر روی پنج حلقه چاه آب باقرشهر نصب و راه اندازی شد.
مدیر امور آب و فاضلاب باقرشهر آبفای منطقه6- شهرری با اعلام این خبرگفت: همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر، مراسم بهره برداری از 5 سامانه هوشمند و برخط کنترل و پایش کیفیب آب آشامیدنی بر روی پنج حلقه چاه آب باقرشهر با حضور مسئولان استانی و محلی برگزار شد.
مسلم سلطانیان افزود: این مراسم با حضور مهندس هنگی مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران، خانم دکتر باغبان، مدیر آزمایشگاه مرجع آبفای استان تهران، سرکارخانم عبادتی رئیس اداره محیط زیست و مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، اعضای شورای شهر باقرشهر و جمعی از معاونان و مدیران آبفای منطقه برگزار شد.
وی با اشاره به هزینه کرد اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال برای اجرای این طرح ادامه داد: این سامانه ها با توجه نزدیکی و مجاورت این چاه ها با پالایشگاه تهران و احتمال آلوده شدن آب آنها بر اثر نشت نفت، با مشارکت شرکت پالایش نفت تهران بر روی چاه های باقرشهر نصب و راه اندازی شده است.
سلطانیان در پایان پایش لحظه ای و برخط کیفیت آب خروجی از چاه ها و ارتقای کیفیت آب آشامیدنی شهروندان و مشترکان باقرشهری را از مهم ترین نتایج نصب و راه اندازی این سامانه های هوشمند عنوان کرد.
شرکت آب و فاضلاب منطقه6- شهرری250 هزار مشترک آب در چهار ناحیه از شهر تهران و پنج شهر جنوبی استان تهران دارد و امور آب و فاضلاب باقرشهر به 11 هزار و 800  مشترک خدمات رسانی می کند.

گروه خبر: