بهره برداری از پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان آق قلا وآغاز عملیات اجرایی یک پروژه در شهرستان رامیان

Printer-friendly version
سه شنبه, بهمن 24, 1396
همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر؛

همزمان با آغاز ایام ا... دهه مبارک فجر، در مراسمی با حضور استاندار گلستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، پروژه های شرکت آب منطقه ای در قالب پروژه های عمرانی شهرستان آق قلا افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان در این مراسم که با حضور سید مناف هاشمی استاندار گلستان برگزار شد، مهندس جدیدی مدیر امور منابع آب شهرستان گرگان و آق قلا در خصوص پروژه های این شهرستان اظهار کرد: لایروبی رودخانه زیارت و سرشاخه های گرگانرود به طول 5 کیلومتر با اعتبار 230 میلیون ریال در این شهرستان افتتاح شد.

آغاز عملیات اجرایی یک پروژه شرکت آب منطقه ای در شهرستان رامیان

همزمان با آغاز ایام ا... دهه مبارک فجر، در مراسمی با حضور معاون عمرانی استانداری گلستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی،  یک پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در قالب پروژه های عمرانی شهرستان رامیان کلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، در این مراسم که با حضور مهندس غراوی معاون عمرانی استاندار گلستان برگزار شد، مهندس تیموری رئیس اداره منابع آب شهرستان رامیان در خصوص پروژه های این شهرستان اظهار کرد: مرمت و بازسازی سد انحرافی آیش دیوان رامیان با برآورد اعتبار 25 میلیارد ریال همزمان با ایام ا... دهه فجر در این شهرستان کلنگ زنی شد.