بهره برداری از فاز دوم پروژه آبرسانی به 17 روستای شهرستان گتوند

Printer-friendly version
سه شنبه, بهمن 23, 1397
آیین بهره برداری از فاز دوم پروژه آبرسانی به 17 روستای شهرستان گتوند با حضور نماینده مردم شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس و جمعی از مسوولین این شهرستان برگزار شد.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان گفت: با بهره برداری از این پروژه 17 روستا با جمعیتی بالغ بر 2 هزار خانوار در قالب 13 هزار و 300 نفر از نعمت آب شرب پایدار و بهداشتی بهره مند شدند.

عادل حرباوی گفت: این پروژه در راستای پایداری آب شرب اهالی شریف روستایی، افزایش سطح کمی و کیفی آب شرب، اصلاح و بازسازی شبکه توزیع و خط انتقال جهت جلوگیری از هدر رفت آب و یکپارچه سازی تاسیسات آبرسانی و از رده خارج کردن تاسیسات فرسوده از جمله اهداف اجرای این پروژه آبرسانی در 3 فاز بوده است.

وی افزود: فاز اول و دوم این پروژه با اعتباری افزون بر 12 میلیارد تومان اجرا و به بهره برداری رسیده است.

حرباوی اظهار کرد: کارگزاری 31 کیلومتر خط انتقال، کارگزاری 35 کیلومتر شبکه توزیع آب شرب، نصب 2 هزار و 252 انشعاب خانگی، احداث 13 مخزن هوایی، حفر و تجهیز چاه عمیق و احداث ساختمان موتور خانه تابلوهای برق و احداث شبکه برق متوسط بطول 650 متر از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه بوده است.

سرپرست شرکت آبفا روستایی خوزستان بیان کرد: از میان 10 پروژه آبرسانی روستایی مورد افتتاح و کلنگ زنی شده در سطح استان خوزستان، بهره برداری از فاز دوم پروژه آبرسانی شهدای عقیلی شاخص ترین پروژه بوده است.

وی یادآور شد: علیرغم همه مشکلات مالی موجود در شرکت که سبب عقب افتادگی حقوق کارکنان و آبداران شده اما همه تلاش مجموعه تلاشگر و خدم آبفا روستایی خوزستان برایب جلب رضایت اهالی شریف روستایی بوده و هست.