برگزاری کارگاه آموزشی بانوی آب توسط آبفای یزد

Printer-friendly version
دوشنبه, تير 17, 1398
کارگاه آموزشی بانوی آب در شرکت فولاد آلیاژی یزد برگزار شد.

کارگاه آموزشی بانوی آب با هدف توسعه فرهنگ مدیریت مصرف در بین بانوان شاغل در محل شرکت فولاد آلیاژی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای یزد، مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت آبفا، یزد را جزء کم باران‌ترین استان‌های کشور معرفی کرد و گفت: مدیریت مصرف در یزد یک امر ضروری به شمار می‌رود.

سیاوش پاکدل اظهار داشت: کاهش بارندگی‌ها افت سطح آب سفره‌های زیرزمینی را به همراه داشته است و این افت موجب کاهش آبدهی چاه‌ها و نیز کیفیت آب شده است.

پاکدل افزود: شما بانوان به‌عنوان مدیران خانواده می‌توانید مؤثرترین نقش را در مدیریت مصرف آب ایفا کنید.

 وی با اشاره به نقش بانوان در تربیت فرزندان خاطرنشان کرد: شما مادران با آموزش دادن راهکارهای صرفه‌جویی به فرزندان خود می‌توانید آن‌ها را با اهمیت آب به‌عنوان اصلی‌ترین مایه حیات آشنا کنید.

مدیر دفتر مدیریت مصرف آبفا ی یزد در ادامه این کارگاه با ارائه پاورپوینت بانوان را با راهکارهای ساده و مؤثر صرفه‌جویی در مصرف آب آشنا کرد.

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با كنترل و گواهی كیفیت آب

دوره آموزشی آشنایی با كنترل و گواهی كیفیت آب ویژه كارشناسان و مدیران شركت آبفا در محل مركز آموزش‌های تخصصی استان یزد برگزار شد.

این دوره آموزشی با هدف آشنایی كارشناسان و مدیران با به‌کارگیری روش‌های‌ پیشگیری ‌از رسوب‌دهی‌، خوردگی و آلودگی‌ها در آب برگزار شد.

در این دوره آموزشی همكاران با مباحثی همچون اصول‌و خواص‌ شیمیایی‌ آب‌ها، فرایندهای‌ شیمیایی‌ شامل ‌انحلال‌ عوامل ‌شوری ‌آب‌های ‌زیرزمینی، آلودگی ‌آب‌های ‌زیرزمینی‌ و منابع‌ آلوده‌كننده، رقیق ‌شدن ‌آلودگی و ... آشنا شدند.

گروه خبر: