برگزاری مسابقه قرآن شمیم رحمت در شرکت توزیع نیروی برق شیراز

Printer-friendly version
دوشنبه, تير 24, 1398
به گزارش روابط عمومی توزیع نیروی برق شیراز

مسابقات قرآن در ۵ رشته برای کارکنان رسمی،قراردادی و پیمانکاری و خانواده ایشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی توزیع نیروی برق شیراز، مسابقات قرآن در ۵ رشته برای کارکنان رسمی،قراردادی و پیمانکاری و خانواده ایشان برگزار شد. سعید خواجه فرد دبیر شورای فرهنگی با یادآوري اینکه امسال پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو دراین شرکت برگزار شد، از استقبال بسیارخوب در سطوح و گروه های سنی و رشته های مختلف خبر داد و گفت: امسال مسابقه در پنج مقطع خردسالان، کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

دبیر شورای فرهنگی شرکت توزیع برق شیراز اضافه کرد: در این دوره از مسابقات قرآنی در پنج رشته حفظ، قرائت تحقیق و اذان، قرائت ترتیل، مفاهیم و رشته آموزه های قرآن و نماز(رشته آموزه های قرآن و نماز برای اولین بار) برگزار گردید و به نفرات برتر بر اساس بخشنامه های مربوطه جوایزی اهدا خواهد شد.

خواجه فرد گفت: مسابقه شفاهی و کتبی قرآن با حضور دونفر از برادران و دونفر از خواهران داوران مورد تایید دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد و در نهایت، نفرات برتر در گروه های سنی و رشته های مختلف مشخص شدند.

دبیر شورای فرهنگی توزیع برق شیراز با اشاره به ویژگی های این دوره از مسابقات مانند حضور فرزندان بالای سه سال همکاران در مسابقات و برپایی نمایشگاه کتاب در محل برگزاری مسابقات افزود : در مرحله استانی امسال فرزندان شرکت خواهند کرد.