برگزاری مسابقات قرآنی فرزندان همکار وزارت نیرو در استان سمنان

Printer-friendly version
پنجشنبه, مرداد 3, 1398
موفقیت فرزندان کارکنان برق استان سمنان در مسابقات قرآنی

پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی فرزندان همکار صنعت آب و برق استان سمنان در مرحله استانی، به میزبانی شرکت آب و فاضلاب روستایی برگزار شد.

دبیر امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان سمنان با عنوان این مطلب گفت: این مسابقات در چهار رشته علوم قرآنی قرائت و اذان، حفظ، مفاهیم و آموزه‌های قرآن و نماز به اجرا در آمده و نفرات برتر مشخص شدند.

ابوالفضل همتی افزود: در رشته مفاهیم دختران «مقطع اول و دوم» رومینا آجدانی از آب و فاضلاب شهری و فائزه خراسانی از توزیع برق و همچنین در بخش پسران مرتضی خلیلی از آب و فاضلاب شهری و حمیدرضا صابریان فرد، حائز رتبه‌های اول شدند.

وی با عنوان این‌که در رشته آموزه‌های قرآن و نماز دختران در مقاطع «اول و دوم»، مهدیه خلیلی نژاد و نگین نوروزی به مقام اول دست یافتند اضافه کرد: محمدحسین صادقی از شرکت آب و فاضلاب شهری در مقطع اول رشته آموزه‌های قرآن و نماز به رتبه اول نائل گردید.

وی یادآور شد: در رشته حفظ مقطع اول دختران، صالحه وحدتی از برق منطقه‌ای و در همین رشته ویژه پسران در مقطع اول محمد صدرا اساسه از برق منطقه‌ای و در مقطع دوم سید مصطفی مهدی نژاد از توزیع برق مقام‌های اول را کسب کردند.

همتی تصریح کرد: در رشته قرائت و اذان پسران؛ امیرعلی حاجی علیان از برق منطقه‌ای و سید محمد شکوهی از آب و فاضلاب شهری عناوین نخست را به خود اختصاص دادند.

وی خاطرنشان کرد: نفرات اول این مسابقات به مسابقات مرحله کشوری که شش تا هشتم شهریورماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود راه یافته و به رقابت خواهند پرداخت.

یادآور می‌شود: مراسم افتتاحیه این مسابقات با حضور منصور کشاورزیان مدیر شرکت آبفار، سید محمد موسوی زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق، جمعی از معاونین، مدیران و خانواده‌های کارکنان صنعت آب و برق استان سمنان برگزار شد.  

موفقیت فرزندان کارکنان شرکت توزیع برق استان سمنان در مسابقات قرآنی وزارت نیرو

فرزندان کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان در پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو در «مرحله استانی» به موفقیت‌های شایسته‌ای نائل شدند.

دبیر شورای فرهنگی شرکت توزیع برق استان اعلام کرد: در مسابقات قرآنی فرزندان کارکنان شرکت‌های وزارت نیرو در استان، 21 نفر از این شرکت در مسابقات حضور یافته و درمجموع 11 نفر از فرزندان همکار، موفق به کسب عنوان‌های اول تا سوم شدند.

ابوالفضل همتی اظهار داشت: این مسابقات در چهار رشته قرائت و اذان، حفظ، مفاهیم و آموزه‌های قرآنی و نماز برگزار شده است.

وی افزود: در رشته مفاهیم دختران مقطع دوم فائزه خراسانی رتبه اول، در آموزه‌های قرآنی و نماز مقطع دوم نگین نوروزی مقام نخست، در رشته حفظ مقطع اول ریحانه تورانیان و سیده فاطمه مهدی نژاد به ترتیب دوم و سوم و در قرائت مقطع اول حدیث حیدری در جایگاه سوم قرار گرفت.

وی در ادامه اضافه کرد: در رشته مفاهیم پسران مقطع اول علی مشکین قلم رتبه دوم، در آموزه‌های قرآنی و نماز مقطع دوم امیر مشکین قلم مقام سوم، در رشته حفظ مقطع دوم سید مصطفی مهدی نژاد رتبه نخست و در قرائت و اذان مقطع اول دانیال خاقانی به مقام سوم نائل شد.

همتی یادآور شد: در رشته حفظ پیش‌دبستانی، اول، دوم، سوم و چهارم ابتدائی در «مرحله شرکتی»؛ سما اصغری علائی و رایان بلبلیان به‌عنوان برگزیدگان این بخش معرفی شدند.