برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی فرزندان کارکنان وزارت نیرو در مشهد

Printer-friendly version
يكشنبه, مرداد 6, 1398
نفرات اول استانی جهت شركت در مسابقات كشوری معرفی می‌شوند.

دبیر امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق خراسان رضوی از برگزاری مرحله استانی پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو در شرکت آب و فاضلاب مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، این مسابقات با هدف تبیین گام دوم انقلاب و ترویج اخلاق قرآنی در خانواده کارکنان صنعت آب و برق با حضور مدیرعامل شرکت نیروگاه‌های گازی خراسان و قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب مشهد برگزار شد.

دبیر امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق خراسان رضوی با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبری مبنی بر ترويج سبك زندگی ايرانی ـ اسلامی گفت: بهترين كار ترويج سبك زندگی قرآنی در جامعه است و زمانی كه يك رفتار در جامعه نهادينه شود آن رفتار نيازمند ساختار ايرانی ـ اسلامی است كه خود اين، نياز به يك زمينه دارد و بهترين زمينه، قرآن كريم و آموزه‌های آن است.

مهدی مرزبانی بیان کرد: در مرحله استانی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو، 95 نفر از فرزندان کارکنان صنعت آب و برق خراسان رضوی در رشته‌های حفظ، قرائت، مفاهیم و آموزه‌های قرآنی و نماز در دو مقطع کلاس‌های پنجم تا نهم و دهم تا دوازدهم و در ۲ بخش دختران و پسران با هم به رقابت پرداختند.

مرزبانی افزود: نفرات اول استانی چهار رشته فوق‌الذکر که درمجموع 16 نفر هستند جهت شركت در مسابقات كشوری كه در شهریورماه سال جاری در شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی برگزار می‌گردد معرفی می‌شوند.