برگزاری مرحله استانی دومین جشنواره هنری آب مساوی زندگی

Printer-friendly version
دوشنبه, دى 17, 1397
این جشنواره درشهرهای استان مرکزی نیز برگزار شد .

       به دنبال برگزاری جشنواره هنری " آب = زندگی " ویژه کودکان و نوجوانان  برای دومین سال پیاپی در سراسر کشور ، این جشنواره در شهرهای استان مرکزی نیز برگزار شد .

      به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان مرکزی زهرا طراوتی فکور مدیردفتر روابط عمومی وآموزش همگانی شرکت اظهار داشت:این جشنواره در 2 گروه  سنی 4 تا9 سال برای بخش کودک با موضوع های: چگونه ممکن است آب آلوده شود،آب از کجا وچگونه به دست می آید،آب آلوده چه ضرری دارد،چگونه می توان آب را نگهداری کرد وچکار کنیم که آب هدر نرود و همچنین گروه سنی 10 تا16 سال دربخش نوجوانان با موضوع های: در انجام چه مشاغلی به آب نیاز است،برای اینکه آب ها آلوده نشوندچه باید کرد وبا چه روشی از هدر رفت آب جلوگیری می کنید برگزار شد.

      مدیر روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان مرکزی با بیان اینکه در مرحله استانی از 2 گروه سنی مجموعاً 1320 اثر به دبیر خانه استانی جشنواره ارسال شده اظهار داشت : در این مرحله از هر گروه تعداد 10 نقاشی و در مجموع تعداد 20 نقاشی توسط کمیته داوری انتخاب و برای شرکت در مرحله کشوری به شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور ارسال شد.

      گفتنی است در اولین جشنواره " آب = زندگی " ، از بین 10 اثر برگزیده راه یافته به مرحله کشوری یکی از آثار به عنوان اثر برتردر مرحله کشوری برگزیده  شد.