برگزاری مراسم جشن انتظار درشرکت توزیع برق استان سمنان

Printer-friendly version
شنبه, خرداد 16, 1394
به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت مهدی «عج» ، با حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت توزیع برق استان سمنان ، مراسم جشن انتظار در این شرکت برگزار شد.

امام جماعت شرکت توزیع برق استان سمنان در این آئین بیان داشت:نیمه شعبان ، علاوه بر این که روز و زمان خجسته میلاد حضرت ولی عصر «عج» است ، فرصت معنوی مناسب و ارزشمندی برای راز و نیاز با خالق هستی و نزدیکی هر چه بیشتر با معبود و کسب فضائل الهی است .   

حجت الاسلام رضا طاهریان  با اشاره به این که شب نیمه شعبان از چنان اهمیتی برخوردار است که هم ردیف شب های قدر می باشد گفت : از این موقعیت می توان همچون لیالی قدر ماه رمضان برای کسب خیرات معنوی بهره برد.   

وی با عنوان این که شیعیان در دوران   غیبت جهت شناساندن امام زمان «عج» کارهای متفاوتی انجام می دهند افزود: جریانانتظار ، نیرویی است که نَفَس را برای حرکت مهیا می سازد تا زمینه ظهور فراهم   شود.   

وی تصریح کرد : افرادی که در عصر غیبت   به وجود حضرت ولی عصر «عج» اعتقاد دارند ، خداوند به آنان درکی داده که غیبت   امام زمان به منزله ظهور برای آنان است.   

حجت الاسلام طاهریان با اعلام این که   انتظار به منزله ی امید داشتن و تلاش برای زمان ظهور است یادآور شد : یکی ازوظائف منتظران ، تقویت ایمان خود به خدا، پیغمبر و ائمه اطهار (ع) است. گفتنی است در این مراسم ضمن اجرای برنامه مولودی خوانی ، از منتخبین مسابقه فرهنگی "گلبانگ آزادی" ویژه حماسه فتح خرمشهر و برگزیدگان مسابقه کتابخوانی "هستی فدای مهدی" با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.

 

 

گروه خبر: