برگزاری مراسم بزرگداشت دهه فجر در شرکت توزیع برق استان سمنان

Printer-friendly version
دوشنبه, بهمن 21, 1398
باحضور مدیرعامل و جمع کثیری از همکاران شرکت

باحضور مدیرعامل و جمع کثیری از همکاران شرکت توزیع برق استان سمنان، مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان در این مراسم با بیان این که یکی از ویژگی های بزرگ انقلاب و راهبرد امام راحل ، خون برشمشیر بود گفت: این بدین مفهوم است که امام راحل بدون سلاح و با تکیه بر نیروی الهی و مردم ، برطاغوت زمان پیروز شد.

سرهنگ علی خالقیان با اشاره به این که حضرت امام (ره) تسخیرالقلوبی کرد که همه عاشق آن بزرگوار شدند اظهارداشت: بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار هوشیار، باذکاوت و یک سیاست مدار به تمام معنا بودند و با کیاست مثال زدنی خود، تمام توطئه های آمریکائی ها را در ابتدای انقلاب نقش برآب کرد.

وی با عنوان این که انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است افزود: این انقلاب الهی  ویژه ی همه جهانیان است و به انقلاب حضرت ولی عصر (عج) متصل خواهد شد.

سرهنگ خالقیان با ابراز این که آمریکائی ها فقط به دنبال اِشغال کشورما هستند یادآور شد: آنها با استفاده از جنگ تمدنی شامل جنگ تمدن غرب و تمدن اسلام به دنبال این هستند که طولانی ترین جنگ قرن را برای ما رقم بزنند.

وی با اظهاراین که سپهبد شهید قاسم سلیمانی نمونه ای بارز از شاگردان مکتب امام و ولایت بود تصریح کرد: این شهید سرافراز سپاه اسلام ، تمامی راهبردهای آمریکا در منطقه را شکست داده و یکی از دلایل ترور ناجوانمردانه و بزدلانه آمریکائی ها این بود که او را یک مانع برای رسیدن به اهدافشان می دانستند .

معاون هماهنگ کننده سپاه استان خاطرنشان کرد: رمز پیروزی ما حضور فعال و حداکثری در راهپیمائی 22 بهمن و شرکت باشکوه در انتخابات اسفندماه خواهد بود که باعث شکست توطئه های دشمنان ما خواهد شد.

گفتنی است: در این مراسم از منتخبین مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی و پیشنهادهای مصوب همکاران شرکت توزیع برق استان با اعطای لوح تقدیر و  هدایائی تجلیل به عمل آمد.