برگزاری جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و مراسم تجلیل از دانش پژوهان ممتاز

Printer-friendly version
پنجشنبه, بهمن 18, 1397
در شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان برگزار شد؛

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان، جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و مراسم تجلیل از دانش پژوهان ممتاز همکار و فرزندان آنان، تقدیر از فعالان و خادمان نماز، جشن عبادت فرزندان همکار در شرکت آب و فاضلاب روستایی سمنان برگزار شد.

گفتنی است : در این مراسم که با حضور دکتر عسگری معاون امور اقتصادی و منابع توسعه استاندار سمنان، مدیر عامل، اعضای هیات مدیره ، معاونین ، مدیران و جمعی از همکاران و خانواده محترمشان برگزار شد .

مهندس کشاورزیان مدیر عامل شرکت ضمن تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، هدف از برگزاری جشن را تشویق و قدردانی از زحمات دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت دانست و اظهار داشت این اهمیت علم و دانش در دین مبین اسلام را نشان می دهد و باعث افتخار ماست که ما در وزارت نیرو بالاخص در جمع همکاران شرکت از ممتازینی که درصد بالایی از فرزندان همکاران عزیز که رتبه های اول را در مقاطع تحصیلی خودشان را بدست آورده تجلیل می کنیم .

گفتنی است اجرای کلیپ از عملکرد شرکت در گذر زمان همچنین برگزاری مسابقه و اجرای نمایش توسط گروه هنری،جشن عبادت فرزندان همکار و تجلیل از فعالان نماز از دیگر برنامه های این مراسم بود . در پایان نیز به 46 نفر از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز به تفکیک مقاطع تحصیلی هدایایی به رسم یاد بود اهداء گردید.