برگزاری جشنواره نقاشی آب = زندگی

Printer-friendly version
چهارشنبه, اسفند 28, 1398
با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در روزهای خانه نشینی

جشنواره نقاشی "آب = زندگی" با هدف جلب مشارکت همگانی و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در روزهای خانه نشینی و مقابله با شیوع ویروس کرونا، تا پایان فروردین ماه 1399 برگزار است .
    مدیر روابط عمومی آبفای منطقه۶- شهر ری با اعلام این خبر گفت: اطلاع رسانی جشنواره نقاشی آب = زندگی از امروز هم زمان با آخرین روزهای سال1398 آغاز شده است و کودکان و دانش آموزان سراسر تهران تا پایان فروردین ماه 1399 زمان دارند تا آثار نقاشی خود در زمینه راهکارهای صرفه جویی و مصرف بهینه آب در مقابله با شیوع ویروس کرونا را به دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه6- شهرری ارسال کنند.  
   سید مرتضی میرآبادی جلب مشارکت کودکان و دانش آموزان و ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در ایام نوروز و روزهای خانه نشینی خانواده ها را از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره اعلام کرد و افزود: با توجه به اینکه در نوروز امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، خانواده ها مجبور به خانه نشینی هستند و کودکان و دانش آموزان هم فرصت و فراغت بیشتری دارند؛ با برگزاری این جشنواره تلاش خواهیم کرد تا با جلب مشارکت کودکان و دانش آموزان و همچنین خانواده های آنها، در جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب گام برداریم.
    وی در زمینه شیوه ی برگزاری و راه های ارسال آثار اظهار داشت : کودکان و دانش آموزان شرکت کننده در این جشنواره ، آثار خود را باید از طریق پیام رسان (بله به شماره 09393353472) به دفتر روابط عمومی آبفای منطقه6- شهرری ارسال کنند.
میرآبادی در پایان خاطرنشان کرد: این جشنواره برای کودکان گروه سنی 6 تا 12 سال برگزار می شود و پس از پایان جشنواره و  بررسی آثار ارسالی، به آثار برگزیده هدایای ویژه ای اهداء خواهد شد.