برگزاری جشنواره آب و انقلاب درگرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

Printer-friendly version
دوشنبه, بهمن 21, 1398
برنامه های ویژه سالگرد پیروزی انقلاب در آبفای منطقه6- شهرری برگزار شد.

در گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم و برنامه های ویژه ای در آبفای منطقه6- شهرری برگزار شد.
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای منطقه6- شهرری با اعلام این خبر گفت:، ظهر امروز همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر، مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حسن حقیقی، مدیرعامل شرکت و جمعی از کارکنان در نمازخانه ستاد شهرری برگزار شد و از شرکت کنندگان در جشن با توزیع شیرینی پذیرایی شد.
سید مرتضی میرآبادی افزود: عصر امروز نیز مدیرعامل شرکت به همراه جمعی از معاونان و مدیران در منزل شهید مهدی زمانی از شهدای دفاع مقدس حضور یافت و ضمن دیدار با خانواده معزز این شهید، به مقام شامخ این شهید ادای احترام کرد.
وی ادامه داد: حسن حقیقی همچنین در ادامه برنامه های خود پس از دیدار با خانواده شهید دفاع مقدس با حضور بر سر مزار پاک مادرهفت شهید انقلاب و دفاع مقدس و دو شهید مدافع حرم در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم و قرائت فاتحه، به مقام والای این مادر شهیدان و شهدای مدافع حرم ادای احترام کرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: حضور در صحن مطهر امام(ره) و تجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از دیگر برنامه های آبفای منطقه6- شهرری در گرامی داشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امسال بود که عصر دیروز با حضور حسن حقیقی مدیرعامل شرکت و جمع پرشماری از معاونان، مدیران و کارکنان آبفای منطقه6- شهرری برگزار شد. 

برگزاری جشنواره آب و انقلاب  در گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
جشنواره آب و انقلاب به منظور گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تا پایان دهه مبارک فجر در مدارس و مراکز فرهنگی جنوب تهران برگزار می شود.
    مدیر روابط عمومی آبفای منطقه۶- شهر ری با اعلام این خبر گفت: جشنواره آب و انقلاب همزمان با نخستین روزهای خجسته ی دهه فجر انقلاب اسلامی در مدارس و مراکز فرهنگی سطح منطقه آغاز شده است و با برگزاری آخرین برنامه در یوم الله 22 بهمن به کار خود پایان خواهد داد.
   سید مرتضی میرآبادی آموزش همگانی و جلب مشارکت دانش آموزان در ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب را از اهداف مهم برگزاری این جشنواره دانست و افزود: این جشنواره از روز آغازین تاکنون در 6 مدرسه ابتدایی برگزار شده است و 1500 کودک و دانش آموز شرکت کننده در جشنواره ضمن مشارکت در جشن انقلاب اسلامی، با روش های صرفه جویی و مصرف بهینه آب آشنا شدند.
   وی  در زمینه ی فعالیت ها و برنامه های در نظر گرفته شده در جشن آب و انقلاب اظهار داشت: تبلیغات میدانی و آموزش چهره به چهره، اجرای نمایش شاد با موضوع مصرف بهینه آب همراه با جشن انقلاب ، توزیع اقلام تبلیغی وآموزشی، برگزاری مسابقه و اهدای جایزه به دانش آموزان و جذب حامیان آب از فعالیت های اجرا شده  در این جشنواره است که با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب انجام می شود.
میرآبادی در پایان با تبریک فرا رسیدن 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: روابط عمومی آبفای منطقه6- شهرری همچون سال های گذشته در گرامی داشت یوم الله 22 بهمن، ایستگاه فرهنگی آب و فجر انقلاب را در مسیر راه پیمایی شهرستان ری در خیابان فدائیان اسلام، جنب کانون فرهنگی سمیه برپا می کند و با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و نمایش خیابانی، پذیرای کودکان و دانش آموزان شرکت کننده در مراسم خواهد بود.