برگزاري جلسه شوراي فرهنگي و ديني در شركت آبفاي استان يزد

Printer-friendly version
دوشنبه, دى 28, 1394
جلسه شوراي فرهنگي و ديني با حضور مدير ستاد اقامه نماز استان يزد ، مدير عامل و اعضاي شوراي فرهنگي و ديني شركت آبفا در محل اين شركت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب استان يزد  مدير عامل شركت آبفا در اين نشست گفت : شركت آبفا خدمت حياتي به مردم ارائه مي دهد و اگر شهروندي به دليل كوتاهي ما نتواند وظايف شرعي خود را به جا بياورد شرعاً بايد پاسخگو باشيم .

علي اسلامي با اشاره به اين كه شركت آبفا به صورت مستمر در راستاي برنامه ريزي و مديريت مسائل مربوط به حوزه آب و فاضلاب فعاليت مي كند افزود : وضعيت خدمت رساني ما به مردم هرسال نسب به سال قبل ارتقاء يافته است .

اسلامي خاطرنشان كرد : علاوه بر كسب رتبه برتر ارزيابي عملكرد در سه سال اخير ، در بخش آموزش و تكريم ارباب رجوع هم در سال جاري رتبه اول را در بين شركت هاي آبفا سراسر كشور كسب كرديم .

وي بانوان شركت را محجبه و عفيف دانست و گفت : خوشبختانه در زمينه عفاف و حجاب اقدامات فرهنگي مؤثري صورت گرفته است .

مدير ستاد اقامه نماز استان يزد در اين نشست دليل تمام مشكلات اجتماعي، اقتصادي كه در جامعه و خانواده ها به وجود مي آيد را پيروي از هوا و هوس دانست كه نتيجه ضايع كردن نماز است .

حبيبيان اظهارداشت : اگر كاركنان و مديران ادارات ، نماز را باور داشته باشند و در نماز جماعت حضور يابند تمام مسائل سرو سامان مي گيرد و مشكلات اخلاقي نيز كم مي شود .

وي هم چنين تعيين پست مسئول امور فرهنگي و ديني در شركت آبفا را ارزشمند عنوان كرد .

 حجت الاسلام دهقان چناري امام جماعت شركت آبفا نيز در ادامه حضور زياد كاركنان در نماز جماعت را نشان دهنده  توجه و علاقه پرسنل به نماز مي باشد .

وي بيان كرد : برگزاري مداوم برنامه هاي فرهنگي و ديني از جمله حلقه صالحين ، دوره هاي آموزشي ، برگزاري مناسبت هاي ملي و مذهبي در شركت آبفا قابل تقدير مي باشد .
در پايان با اهداء لوح تقديري از اعضاي شوراي فرهنگي شركت آبفا به دليل كسب رتبه برتر ويژه فعاليت هاي فرهنگي و ديني شركت هاي آب و فاضلاب سراسر كشور و كسب رتبه ويژه اقامه نماز در استان يزد تجليل شد