برنامه دهگردشی در روستای دشت شهرستان گرمه با حضور مدیریت توزیع برق شهرستان های گرمه و جاجرم انجام شد

Printer-friendly version
چهارشنبه, بهمن 25, 1396
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی،
 مدیر توزیع برق شهرستان های گرمه و جاجرم از مشارکت این مدیریت در برنامه دهگردشی روستای دشت از توابع شهرستان گرمه خبر داد.

مهندس "امیر معروف" با بیان این که در این برنامه، به همراه دیگر مقامات و مسئولان شهرستان از نزدیک با وضعیت خدمات رسانی به مردم و مسائل آن ها در حوزه های مختلف آشنا شدیم افزود: در حیطه برق رسانی نیز مسائلی همچون بهبود وضعیت روشنایی مورد طرح قرار گرفت.

وی با بیان این که برای بهبود وضعیت روشنایی معابر این روستا، وعده های لازم داده شد اظهار داشت: همچنین با توجه به این که این روستا، از مرکز شهر گرمه، بیش از 130 کیلومتر فاصله دارد، ایجاد دفتر پیشخوان مورد درخواست قرار گرفته بود که در خلال این برنامه دهگردشی، دفتر پیشخوان این روستا نیز افتتاح شد.

این مقام مسئول، راه اندازی دفتر پیشخوان در روستای دشت با امکان خدمات رسانی سریع تر و آسان تر به مشترکان این روستا را گامی موثر در ارتقای شاخص ها و دستیابی به اهداف حوزه خدمات مشترکین شرکت عنوان کرد.

لازم به ذکر است برای ایجاد دفتر خدمات پیشخوان، بخشی از ساختمان پست بانک روستا مورد بهره برداری قرار گرفت تا روال اجرای این خواسته مردمی سرعت گیرد.

 

 

گروه خبر: