برق به روستای ناچار شهرستان مهر رسید

Printer-friendly version
يكشنبه, ارديبهشت 22, 1398
این پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۶ میلیارد ریال انجام شده است.

آیین بهره‌برداری از پروژه برق‌رسانی به روستای بی‌برق «ناچار پایین» از توابع بخش اسیر شهرستان مهر با حضور نماینده شهرستان‌های مهر و لامرد و معاون مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی، در این مراسم، مدیر توزیع نیروی برق شهرستان مهر در خصوص طول شبکه و مدت‌زمان اجرای پروژه و همچنین تأمین اعتبار آن گزارشی ارائه کرد.

جواد محمودی گفت: برق‌رسانی به روستای «ناچار پایین» به طول 7/4 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 375 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و یک دستگاه ترانسفورماتور 100 کیلوولت آمپر و با اعتباری بالغ‌بر 6 میلیارد ریال انجام شده است.

در ادامه، معاون مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز از میزان اعتبارات هزینه شده در بخش افت ولتاژ، توسعه شبکه‌های فشار ضعیف و متوسط، روشنایی معابر و ... در سطح شهرستان مهر گزارشی بیان کرد. به گفته شاهرخ آزرم، در سال 97 حدود 50 میلیارد ریال در بخش‌های یادشده در این شهرستان هزینه شده است.

در پایان این مراسم علوی، نماینده مردم شهرستان‌های لامرد و مهر و همچنین موسوی، فرماندار این شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در تأمین برق مطمئن و پایدار جهت مردم این شهرستان، تأمین برق روستای صعب‌العبور «ناچار پایین» را خدمتی شایسته به مردم آن منطقه عنوان کرد.

گروه خبر: