برق‌رسانی به 27 سایت مخابراتی در سطح استان کردستان

Printer-friendly version
يكشنبه, بهمن 20, 1398
در راستای تامین زیرساخت‌های ارتباطاتی استان انجام شد

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از برق‌رسانی به 27 سایت مخابراتی در مناطق سخت‌گذر روستاهای هفت شهرستان استان در کمتر از یک‌ماه در راستای تامین زیرساخت‌های ارتباطاتی استان خبر داد.

"عبید علیمحمدی" درباره اجرای این پروژه گفت: در راستاي تامين برق سايت‌هاي ايرانسل سطح استان به جهت افزايش آنتن‌دهي تلفن‌هاي همراه، افزايش رضايتمندي هموطنان و همچنين فراهم نمودن بسترهاي مخابراتي لازم، شركت توزيع برق استان اقدام به انجام عمليات برق‌رساني به تعداد 27 سايت مخابراتی در سطح روستاهاي هفت شهرستان کرد.
وی در ادامه افزود: تمامی اين سايت‌ها در مناطق مرتفع و بعضا سخت‌گذر استان ساخته شده كه با توجه به بارندگي‌هاي اخير و سرماي هوا عمليات برق‌رساني را با مشكلات چندين برابر مواجه نموده بود.
علیمحمدی در ادامه با اشاره به سختی و مشکلات کاری این پروژه افزود: از زمان شروع عمليات اجرايي در 10 روز كاري به دليل بارندگي‌هاي فراوان، يخ زدگي و سرماي شديد، امكان اجراي عمليات ميسر نبوده و اجراي عمليات برق‌رساني در مابقي روزها نيز با سختي و مشكلات فراواني روبرو بوده است.
وی در ادامه با اشاره به عمليات برق‌رساني به سايت هابیان داشت: این پروژه شامل احداث 4780 متر شبكه فشار متوسط هوايي، احداث 17 دستگاه پست هوايي 25 كاوا سه فاز جديد، افزايش قدرت چهار دستگاه پست هوايي موجود به ظرفيت بالاتر و احداث 13 هزار و 761 متر كابل‌كشي فشار ضعيف زميني انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: این پروژه از 15 دی ماه آغاز شده و به صورت کامل در چند روز آتی تحویل خواهد شد.