بررسی وضعیت مدیریت سیلاب و مخازن سدهای استان هرمزگان

Printer-friendly version
پنجشنبه, فروردين 7, 1399
بازدید از سد استقلال و روستای تمبک توسط مهندس حاج رسولی ها

مهندس محمد حاج رسولی ها مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران که از روز گذشته برای بررسی وضعیت مدیریت سیلاب و مخازن سدها به استان هرمزگان سفر کرده است صبح امروز  با دکتر همتی استاندار  هرمزگان دیدار و گفت و گو کرد.

مهندس حاج رسولی‌ها به همراه دکتر ملایی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان، مهندس احمدی فرماندار میناب و مهندس سعدینی سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان از سد استقلال میناب بازدید کرد.
 وی در این بازدید در جریان جزئیات آزادسازی آب سد قرار گرفت و پس از گفتگو با فرماندار میناب، دستورات لازم را برای پیشگیری از بروز حادثه صادر کرد.

 مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه همراه دکتر ملایی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان، مهندس احمدی فرماندار میناب و مهندس سعدینی سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان از روستای تمبک که در بارندگی‌های اخیر دچار سیلاب شده بود بازدید کرد.

وی در این بازدید با فرماندار میناب، دهیار روستای تمبک و جمعی از اهالی این روستا گفتگو کرد و مسائل و مشکلات آنان را بررسی کرد.

مهندس حاج رسولی‌ها در ادامه از رودخانه میناب نیز دیدن کرد و در پایان با همفکری مدیرعامل آب منطقه‌ای هرمزگان، فرماندار میناب و سرپرست مدیریت بحران استانداری تصمیمات لازم برای پیشگیری از بروز خسارت در هنگام سیلاب اتخاذ شد.

گروه خبر: