بررسي برنامه كاري و اولويت بندي پروژه ها در نشست هماهنگي مديران برق غرب

Printer-friendly version
چهارشنبه, ارديبهشت 26, 1397
به گزارش روابط عمومي شركت برق منطقه اي غرب،

نشست هماهنگي مهندس علي چهل اميراني مديرعامل اين شركت با هدف بررسي برنامه كاري و چشم انداز برق غرب با مديران اين شركت برگزار شد.

مهندس علي چهل اميراني در اين نشست با تبريك اعياد شعبانيه و روز صنعت برق، ضمن تشكر از زحمات مجموعه كاركنان در جهت ارتقاي جايگاه اين شركت به عنوان يكي از شركت هاي برتر صنعت برق كشور، اظهار داشت: اميد است همه كاركنان با همدلي و همكاري براي عبور از پيك بار تابستان 97، تأمين برق مطمئن و پايداري شبكه همچون ساليان گذشته تلاش كنند.

وي با اشاره به ظرفيت هاي موجود برق غرب اظهار داشت: توجه به كاهش تلفات و مديريت مصرف به خصوص در فصل تابستان و اولويت بندي پروژه ها و فعاليت هاي انجام شده مورد تأكيد مقامات صنعت برق كشور در سال جاري است.

ايشان ابراز اميدواري كرد: با توجه به شعار سال و حمايت از كالاي ايراني و جديت در به ثمر رساندن پروژه ها قبل از پيك بار، بايد براي رسيدن به جايگاه مناسب و ارتقاي بهره وري و دست يافتن به موفقيت هاي ارزشمندي دست به دست هم دهيم و تلاش كنيم.

شايان ذكر است بررسي قانون برنامه ششم توسعه، اقتصاد برق و برگزاري بازار منطقه اي، اولويت دادن به پيمانكاران بومي، توجه به انرژي پاك و نيروگاه هاي تجديدپذير، تحقق اقتصاد دانش بنيان، افزايش بهره وري، مديريت مصرف و الكترونيكي نمودن كليه فرايندها و خدمات شركت به ارباب رجوع و مشتركان، از جمله مباحث مهم مطرح شده توسط مديرعامل شركت برق منطقه اي غرب بود.

گروه خبر: