با بهره برداری از پروژه های آبرسانی در هفته دولت:

Printer-friendly version
شنبه, مرداد 31, 1394
34 هزار خانوار از طرحهای آبرسانی در استان مازندران برخوردار می شوند

مدیرعامل شرکت آبفاشهری مازندران با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت، گفت: در این ایام با بهره برداری  وکلنگ زنی پروژه های آبرسانی 34 هزار خانوار مازندرانی از مزایای این طرحها برخوردار می شوند.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذبیح الله ذاکری ضمن اعلام خبر بالا، افزود: پروژه های قابل بهره برداری شامل حفر و تجهیز سه حلقه  چاه با ظرفیت آبدهی 110 لیتر در ثانیه ، اجرای خط انتقال  و شبکه توزیع آب به طول 3820 متر، بهسازی و مهندسی مجدد 15 حلقه چاه با افزایش توان تامین آب به میزان 200 لیتر در ثانیه، احداث یک باب مخزن بتنی به حجم 100 متر مکعب ، احداث اتاقک چاه و ایستگاه پمپاژ به مساحت 190 متر مربع، حصار کشی به طول 170 متر و محوطه سازی به مساحت 750 متر مربع می باشد.

وی، تصریح کرد: برای اجرای این پروژه ها در مجموع 27 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار صرف شد.

مدیرعامل شرکت آبفاشهری مازندران ، از کلنگ زنی  و آغاز عملیات اجرایی چهار طرح آبرسانی با هدف ارتقا کیفیت آب شرب و افزایش توان تامین آب در شهرهای فریدونکنار، محمودآباد، سرخرود، نور  ورویان خبر داد و افزود: برای  بهره مندی 13 هزار خانوار از این طرحها نیز  27 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار  پیش بینی شده است.

مهندس ذاکری، هدف از اجرای این طرحها را تامین آب مطلوب و مناسب برای مشترکین دانست و از شهروندان خواست  با صرفه جویی و مدیریت مصرف آب  مجموعه شرکت آبفا شهری را در پاسخگویی به  مشترکین یاری نمایند.