بازسازی و بهینه‌سازی تجهیزات نیروگاه نکا انجام شد

Printer-friendly version
دوشنبه, ارديبهشت 23, 1398
مدیر عامل نیروگاه نکا در مراسم روز جهانی کارگر عنوان کرد.

 هم‌زمان با روز جهانی كار و كارگر، آئین جشن روز جوان و تجلیل از كارگران و جوانان نمونه در نیروگاه شهید سلیمی نكا برگزار شد.

 در این مراسم مدیرعامل نیروگاه با تقدیر و تشكر از زحمات و تلاش­های كاركنان نیروگاه، كارنامه عملكرد نیروگاه نكا را درخشان توصیف كرد و افزود: این نیروگاه از گذشته به‌عنوان یكی از نیروگاه‌های مدیر پرور در صنعت برق شناخته می­شود و باوجود مدیران و كاركنان فرهیخته و متخصص، همیشه در ارزیابی­های سالانه خوش درخشید و كارنامه درخشانی در صنعت برق از خود بجا گذاشته است.

محسن نعمتی با اشاره به اقدامات نیروگاه در جهت پایداری تولید و آمادگی واحدها گفت: به دلیل گذشت چهل سال از عمر نیروگاه و برای افزایش ضریب اطمینان و میزان آمادگی واحدها در پیك­باری تابستان امسال ضروری بود كه مجموعه­ای از فعالیت‌ها در راستای بازسازی و بهینه­سازی تجهیزات نیروگاه بخصوص در بخش بویلر نیروگاه بخار انجام شود كه انشاء­ا… آثار و نتایج آن در تابستان مشاهده خواهد شد.

 نعمتی همچنین LTE واحد دو گازی و تعمیر فید پمپ توربینی را از اقدامات مهم انجام شده در مجموعه سیكل­تركیبی دانست و خاطرنشان كرد: خارج كردن و تعمیر فیدپمپ توربینی واحدگازی مدل 94.2 V بدون حضور مشاور تجربه جدیدی بود كه برای اولین بار با دستان توانمند همكاران متخصص ما در این نیروگاه انجام شد و درمجموع آمادگی مطلوبی برای فصل تابستان ایجاد شده است.

 وی همچنین توجه، اعتماد و میدان دادن به جوانان را موجب دمیده شدن روح امید و نشاط و شكوفایی استعدادها دانست و با تقدیر از جوانان نیروگاه به آنان توصیه كرد كه هیچ‌گاه از كار و تلاش و تهذیب نفوس خود غفلت نورزند.

 مدیرعامل شركت مدیریت تولید برق نكا بازنشستگان را گنجینه­ تجارب دانست و با تجلیل از خدمات بازنشستگان نیروگاه بر استفاده از تجارب ارزشمند و نقطه نظرات مشورتی آنان در پیشبرد امور تأكید كرد.

 در این مراسم همچنین مهندس مرتضی سعادت مشاور مدیرعامل در امور جوانان و سیدجواد حمزه­نژاد نماینده كارگران شركت، از اقدامات و فعالیت­های یك­ساله حوزه مسئولیت خود گزارشی ارائه نمودند.

در پایان از خدمات 6 جوان و 20 نفر از كارگران برگزیده سال گذشته نیروگاه به شرح زیر با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

 جوانان نمونه شركت مدیریت تولید برق نكا: كمیل یگانه، مهدی اسدی پایین­لموكی، مهدی صادقی و مجتبی خادم مرزرودی.

 جوان نمونه شركت آذر ساروج شمال: منوچهر سلیمانی­كفراتی.

 جوان نمونه شركت تعمیرات صنایع نیروگاهی مازندران (صنیر): رضا یوسفی­گلوردی.

 كارگران نمونه شركت­مدیریت تولید برق نكا: محمد خادمی، عسكری یوسف­پور، محمد چاله­كایی، حسین تیزكار، علیرضا محمودی، ابراهیم جعفری فلوردی، مجتبی دباغیان، سیدامیرحسین درگاهی، مهدی رمضانی مسكوپایی و عبدالحمید موسی­زاده.

 كارگران نمونه شركت آذر ساروج شمال: سیدمحمود ساداتی، ستار چهاردهی، احمد كاردگر، سیدمحمد رهنما، سیداسماعیل حسینی دنگسركی، مهدی قنبری، محمد آذرشكان و الهام جاوید بالایی.

كارگران نمونه شركت تعمیرات صنایع نیروگاهی مازندران (صنیر): محمد چوپانی و سیدمهدی ساداتی.

 همچنین در این مراسم با اهداء لوح و هدایایی از خدمات 23 نفر از بازنشستگان سال­های 96 و 97 نیروگاه تجلیل بعمل آمد.

 

گروه خبر: