بازدید کاربینی دانشجویان روابط عمومی از شرکت آبفای کاشان

Printer-friendly version
پنجشنبه, آذر 15, 1397
دراین جلسه مدیر روابط عمومی آبفا به تشریح فرایند انجام کاردرروابط عمومی پرداخت.

بازدید و جلسه کاربینی دانشجویان رشته روابط عمومی مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی آران و بیدگل در سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب کاشان با حضور مدیر گروه روابط عمومی دانشگاه و مدیر و کارشناسان روابط عمومی آبفا برگزار شد.

در این جلسه مدیر روابط عمومی آبفای کاشان به تشریح فرایند انجام کار در روابط عمومی شرکت پرداخت و گفت: روابط عمومی در تعاریف مختلف به عنوان چشم بینا و گوش شنوای سازمان بیان شده است ولی بیش از این روابط عمومی یک شوق اداری است که تنها با عشق و علاقه محقق می‌گردد.

عباسعلی کحال یادآور شد: روابط عمومی شرکت آبفای کاشان به عنوان یکی از باسابقه‌ترین روابط عمومی‌های شهرستان نقش موثری در تحقق اهداف سازمانی ایفاء نموده است که برگزاری مسابقات و جشن‌های دانش‌آموزی در حوزه مدیریت مصرف آب بخشی از آن می‌باشد.

وی یادآور شد: آموزش‌هایی که طی سالیان گذشته در این خصوص ارائه گردیده است اکنون در جامعه نهادینه گردیده و مربیان و دانش‌آموزان مدارس در جای جای شهر و به صورت خودجوش در این زمینه گام برداشته و آموزش‌های مدیریت مصرف آب را به خانواده انتقال می‌دهند.

در ادامه این جلسه دانشجویان نقطه نظرات و پرسش‌های خود را ارائه نموده و مدیر روابط عمومی در خصوص موارد و مباحث مطرح شده پاسخ دادند.

استاد صفایی در پایان جلسه به جمع‌بندی مطالب ارائه شده پرداخت و گفت: در یک کلام می‌توان گفت: حد غایی و نهایی ارتباط ؛ اقناع است که پس از آن رفتار را متأثر نموده و زمانی ارتباط و روابط عمومی توانسته است رسالت خود را کامل نماید که رفتار مخاطبان خود در راستای اهداف سازمانی قرارداده و پس از آن هر مخاطب در جایگاه خود نقش پیام‌رسان دیگری را عهده‌دار گردد که الحمدالله روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کاشان توانسته است به خوبی از عهده این کار برآید.