بازدید مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده از سیل‌زدگان خوزستان

Printer-friendly version
شنبه, ارديبهشت 21, 1398
محمود دشت بزرگ گفت: حس هم‌خانواده بودن مجموعه وزارت نیرو یادآور روزهای جنگ بود.

مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده در سفری به خوزستان از کمپ‌های اسکان سیل‌زدگان و مرکز دیسپاچینگ بازدید و در جلسه‌ای با حضور مدیران، معاونین و مشاورین امور زنان و خانواده صنعت آب و برق خوزستان، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان و فرماندار کارون، شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه‌ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در این نشست با تشکر از همکاری و همیاری شرکت‌های تابعه وزارت نیرو در مقابله با سیلاب، اظهار داشت: تنها حس هم‌خانواده بودن می‌تواند تعبیر درستی از همکاری‌های صورت گرفته شرکت‌های تابعه وزارت نیرو در سیل خوزستان باشد و این همدلی و یکی بودن یادآور روزهای جنگ بود.

وی تصریح کرد: همکاران به‌صورت خودجوش برای حفظ پست‌های برق به کمک ما آمدند و شرکت‌های پیمانکاری که با این شرکت نیز سابقه همکاری داشتند اعلام آمادگی برای همکاری کرده بودند و بعضی از آن‌ها نیز در عملیات نگهداری پست‌ها شرکت داشتند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان این همکاری و همدلی در مجموعه خانواده وزارت نیرو را عاملی دانست تا با همه سختی‌ها و شدت بحران سیل، در شبکه کوچک‌ترین خاموشی رخ ندهد.

مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده نیز در این نشست از تلاش‌های صورت گرفته در حفظ شبکه تشکر کرد و آن را اقدام ارزنده‌ای خواند که نشان از توان مدیریتی در صنعت برق خوزستان است.

مولود شیوا افزود: استفاده از ظرفیت اجتماعی بانوان در مدیریت مصرف می‌تواند کمک‌حال صنعت برق کشور باشد و استفاده از این ظرفیت کمک می‌کند تا هدر رفت انرژی به حداقل برسد.

فرانک موسوی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان در این جلسه با تشکر از اقدامات انجام‌شده صنعت برق خوزستان در حفظ پایداری شبکه برق در سیلاب، تأکید کرد: در سیلاب اخیر همدلی و همکاری مثال‌زدنی بین مردم و دولت به وجود آمده بود و در مدار بودن برق کمک کرد تا ابعاد دشواری‌های سیل بیشتر نشود.

شهناز احمدی روزبهانی مشاور مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در امور زنان و خانواده که میزبانی این بازدید و نشست را بر عهده داشت نیز در این نشست گزارشی از اقدامات انجام‌شده این امور و برنامه‌های آن ارائه کرد.