بازديد خانوادگي كاركنان نيروگاه نكا از مناطق عملياتي جنوب كشور

Printer-friendly version
چهارشنبه, فروردين 21, 1398
گروهي از كاركنان نيروگاه شهيدسليمي نكا به منظور تجديد ميثاق با آرمانهاي مقدس شهدا، درقالب كاروان راهيان نور از مناطق عملياتي جنوب كشور بازديد نمودند.

در آستانه سال جديد و با هماهنگي­هاي بعمل آمده از سوي پايگاه بسيج شهيد عباديان، دو گروه از بسيجيان نيروگاه نكا به همراه اعضاي خانواده راهي سرزمين­هاي نور و مشهد شهداي والامقام 8 سال دفاع مقدس شدند تا به مدت يك هفته ضمن حضور در مناطق عملياتي شهرهاي انديمشك، شوش، سوسنگرد، هويزه، خرمشهر، اهواز، آبادان و عمليات­هاي فتح­المبين و والفجر 8 ، يادمان­هاي­ شهداي هفت­تپه، فكه، هورالهويزه، تنگه حنظله، كميل، تنگه چزابه، اروندكنار و شلمچه را زيارت نمودند و از رشادت­هاي بي­نظير شهداي دفاع مقدس تجليل فتح كران و شهر، شوش، هورنمودند.

      در طول اين بازديدها كه در فضايي آكنده از معنويت و عطر حضور شهدا برگزار ­شد، شاهدان عيني و راويان دفاع مقدس از رشادت­ها، جانفشاني­ها، استقامت و فتوحات رزمندگان اسلام و مظلوميت همسنگران عروج يافته خود در صيانت از آب و خاك و كيان اسلام و انقلاب در نبردهاي نابرابر با دشمنان روايت كردند.

      لازم به ذكر است كه اعضاي كاروان­ مذكور همچنين به زيارت مسجد مقدس جمكران و حرم­هاي مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرات دانيال نبي مشرف شدند.

     خاطرنشان مي­شود هر ساله طي ماه­هاي فرودين و اسفند دو كاروان راهيان نور متشكل از كاركنان نيروگاه به اتفاق اعضاي خانواده به مناطق عملياتي جنوب كشور اعزام مي­شوند.