اولین جلسه سندیکای صنعت برق شعبه اصفهان با مدیران صنعت برق اصفهان و دعوت سندیکا از اعضا برای حضور در نمایشگاه انرژی‌های تجدیدپذیر 

Printer-friendly version
چهارشنبه, بهمن 25, 1396
سندیکای صنعت برق ایران

 

اولین جلسه ی شورای گفتگو صنعت برق اصفهان با حضور مدیران عامل، معاونین و مدیران شرکت‌های برق منطقه ای، توزیع برق شهرستان و استان اصفهان، مدیریت تولید برق اصفهان و مدیریت تولید برق شهید منتظری و مسئولین سندیکای صنعت برق شعبه اصفهان در برق منطقه ای اصفهان برگزارشد.

در این جلسه مهندس رسول موسی رضایی مدیرعامل این شرکت به اهداف و اهمیت نشست اشاره کرد و گفت: با این نشست ها می توان موانع، مشکلات و گرفتاری های صنعت را کمتر کرد.

در این جلسه مقرر شد در راستای تعامل بیشتر و سهولت در کارها کمیته های تخصصی تولید، توزیع و انتقال جهت جمع بندی مباحث فی مابین تشکیل شد.

در ادامه این جلسه مسئولین سندیکای شعبه اصفهان آمادگی خود را در خصوص همیاری و هم فکری جهت رفع موانع و مشکلات موجود در صنعت برق استان اصفهان را اعلام کرد. 

 

دعوت سندیکا از اعضا برای حضور در نمایشگاه انرژی‌های تجدیدپذیر 

 

دهمین نمايشگاه بين‌المللي انرژي­هاي تجديدپذير، بهره‌وري و صرفه جویی انرژي به عنوان مهمترین رویداد تخصصی انرژی­های تجدیدپذیر کشور روزهای 2 الی 5 اسفند سال جاری به همت وزارت نیرو و کمیته ملی انرژی ایران و با حمایت سندیکا و نهادهای مرتبط، در محل نمایشگاه­ بین‌المللی تهران برگزار می­شود.

سندیکا علاوه بر رزرو غرفه مستقل در پاویون نمایشگاه، غرفه مشترکی را نیز برای تسهیل و کاهش هزینه حضور اعضایی که تمایل به رزرو غرفه مستقل ندارند، در نظر گرفته است. از شرکت­های محترم عضو دعوت می­شود با توجه به محدودیت زمانی و مکانی، در صورت تمایل برای حضور در این نمایشگاه تا روز شنبه 28بهمن­ماه، هماهنگی‌های لازم را با دبیرخانه سندیکا انجام دهند.

دعوت سندیکا از اعضا برای حضور در نمایشگاه انرژی‌های تجدیدپذیر

 

گروه خبر: