اهداف راه اندازی سامانه گویای راهنمای مشترکین برق

Printer-friendly version
چهارشنبه, مهر 18, 1397
از صدای مرکزسمنان پخش شد؛

در چهل و ششمین قسمت از برنامه رادیوئی پرتو که از صدای مرکز سمنان پخش شد؛ پیرامون اهداف راه اندازی سامانه گویای راهنمای مشترکین در بخش مدیریت مصرف برق مطالبی ارائه گردید.

مدیردفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان بیان داشت: این سامانه در راستای ارائه خدمات دولت الکترونیک ، هوشمندسازی ، ترویج و گسترش فرهنگ مصرف انرژی و تکریم مردم راه اندازی شده است که مشترکان برای دستیابی به این سامانه می توانند با شماره 1421 تماس حاصل فرمایند.

سید بهروز کساییان همچنین با اشاره به این که ساعات اوج مصرف برق در تمامی فصول از غروب آفتاب به مدت چهار ساعت ادامه دارد افزود: ساعات پیک بار در شش ماهه دوم سال از 17 بعد از ظهر تا 21 برآورد شده است.

لازم به ذکر است: در بخش نمایشی " آقا و خانم پیک " در خصوص عدم استفاده از سماور برقی و چای ساز و جایگزین نمودن کتری برای تهیه چای و دیگر نوشیدنی های گرم، میان پرده ای ارائه گردید.

یادآور می شود: این برنامه رادیوئی که با مشارکت صدا و سیمای مرکز سمنان و شرکت توزیع نیروی برق استان تهیه و روی آنتن می رود؛ در شش ماهه دوم امسال ، از  ساعت 10:30 لغایت 10:45 صبح روزهای سه شنبه هرهفته به روی آنتن می رود.

خاطرنشان می سازد: علاقمندان برای شرکت در مسابقه زیباترین جمله پیرامون مدیریت بهینه مصرف برق می توانند متن مورد نظر را به شماره 30000231 پیامک نمایند.