انتصاب مهندس ذبیحی به سمت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی و برگزاری مراسم تکریم در توزیع برق مشهد

Printer-friendly version
سه شنبه, بهمن 23, 1397
به دنبال انتصاب مهندس ذبیحی به سمت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی، مراسم تکریم ایشان در محل ستاد توزیع برق مشهد برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی در این مراسم که با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران توزیع برق مشهد برگزار شد، مهندس سعیدی ضمن تشریح موفقیت ها و پیشرفت های توزیع برق مشهد و نقش مهندس ذبیحی در این حوزه گفت: مهندس ذبیحی در موفقیت ها، نقش اساسی داشته اند و ایشان نیز فردی خوش فکر و دوست مجموعه برق بوده اند.

ایشان تا زمانی که به عنوان قائم مقام توزیع برق مشهد مشغول خدمت بود، ذهن من نیز راحت بود و در تنظیم مناقصات نیز همواره بار اصلی روی دوش ایشان بود.

وی ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای مهندس ذبیحی در پست جدید، خواستار توجه به نیروی انسانی شد و با اشاره به جایگاه مدیریت در جامعه گفت: توصیه بزرگان این است که سعی کنید همیشه خوش ریاست باشید و در پست مدیریت، هنگام بروز خطا توسط کارمندان خیلی تندروی نکنید چرا که اشتباه در بخشش خیلی بهتر از اشتباه در تنبیه است.

در این مراسم مهندس مشکینی ضمن تبریک انتصاب مهندس ذبیحی در پست جدید گفت: تلاش مدبرانه مهندس ذبیحی در جایگاه قائم مقام، مدیریت، آماده سازی زیر ساخت ها، پروژه های تحقیقاتی و تعالی سازمان، همراه باحسن خلق بوده است و سبب شده تا خدمتی ماندگار برای ایشان رقم بخورد و اثری جاودان خلق شود.

مهندس کریمی نیز از حوزه معاونت برنامه ریزی بعنوان مدیر دفتر برنامه ریزی طی سخنانی حضور و خدمات مهندس ذبیحی در توزیع برق مشهد را منشاء اثر دانست و از طرف همکاران زیرمجموعه معاونت برنامه ریزی برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.

شعبانیان معاونت مالی و پشتیبانی نیز در این مراسم گفت: مهندس ذبیحی در بسیاری از امور و زمینه ها، بحث های کاری و در بحران ها با پیگیری و راهنمایی های خود، یار واقعی توزیع برق مشهد بوده اند.

مهندس ذبیحی نیز در این مراسم گفت: من همیشه سعی کردم به عنوان یک همکار کوچک در کنار مهندس سعیدی و شما دوستان باشم و مهندس سعیدی برای من یک معلم و نقشی پدرانه داشته اند.

ایشان علاوه بر دقت و حساسیت در مسائل فنی و تخصصی، موشکافانه و دقیق به امور مدیریتی می پردازند و از مهندس سعیدی درس و نکته های اخلاقی زیادی فرا گرفتم.

وی با اشاره به توصیه های مهم مهندس سعیدی مبنی بر توجه به نیروهای صف گفت: بیشترین آموزه های من از همکاران و نیروهای صف بوده که کمک زیادی کرده اند، به عنوان نمونه بزرگ ترین درس های مدیریتی و انجام کار را از سیم بان ها فرا گرفتم و معتقدم نباید درگیر القاب شویم و همواره خود را همکار و دوست مجموعه بدانیم.

امروز اگر توزیع برق مشهد سرآمد سایر شرکت ها و افتخار همه محسوب می شود این موفقیت حاصل تلاش جمعی و مدیریت مهندس سعیدی است و باید قدر ایشان را دانست.

دراین مراسم پس از پخش کلیپ خدمات صادقانه مهندس ذبیحی، به رسم یادبود، لوح تقدیر توزیع برق مشهد به ایشان اهداء شد.

گروه خبر: