امکان راهبری و کنترل از راه دور مخازن آب چمن فراهم شد

Printer-friendly version
پنجشنبه, آذر 15, 1397
با نصب سومین و آخرین شیر پروانه ای الکترونیکی این امکان فراهم شد.

با نصب سومین و آخرین شیر پروانه ای الکترونیکی بر روی خروجی مخازن سه گانه چمن، اجرای کلیه امور مربوطه این مخازن از راه دور و تحت فرمان سیستم تله متری امکانپذیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، با اتمام کار نصب سه دستگاه شیر پروانه ای برقی در سه مرحله و در سخت ترین شرایط ممکن (ساعات پس از نیمه شب، سرما و بارندگی) که به فضل خداوند و همچنین همت و تلاش بی وقفه اکیپ اجراییات امور اجرایی طرحهای آب و فاضلاب شهر کرمانشاه بدون مشکل و با موفقیت به انجام رسید، مخازن سه گانه چمن از این پس به صورت کاملا مکانیزه تحت فرمان و کنترل از راه دور قرار گرفت.

بنابراین گزارش تا پیش از این اعزام عوامل آبرسان به مخازن در شرایط خاص و اضطراری مستلزم صرف زمان بود اما اکنون و با انجام این عملیات، بلافاصله و در کوتاه ترین زمان و از راه دور علاوه بر قطع و وصل آب، کلیه امور کنترل و مدیریت بر توزیع و تقسیم آب مشترکین منطقه مربوطه از راه دور و توسط سامانه مرکز پایش و راهبری تأسیسات آب و فاضلاب کرمانشاه (سامانه تله متری) انجام پذیر است.

گفتنی است مخازن یاد شده تأمین کننده بخش عمده آب مشترکین منطقه 2 می باشند و حدودا یک سوم کل مشترکین کلانشهر کرمانشاه را تحت پوشش خدمات آبرسانی قرار می دهند.