افزایش ظرفیت ایستگاه های توزیع برق در بخش بسطام

Printer-friendly version
پنجشنبه, دى 20, 1397
بااحداث 26 ایستگاه توزیع برق 1725 کیلوولت آمپربه ظرفیت برق اضافه شده است.

مدیرامور برق بسطام گفت: بااحداث 26 ایستگاه توزیع برق از ابتدای سال جاری تاکنون، یک هزار و 725 کیلوولت آمپر به ظرفیت پست های برق بسطام اضافه شده است.

سید حمیدرضا موسوی با اشاره به این که 9 هزار و 300 متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوائی و زمینی از ابتدای امسال تازمان حاضر به بهره برداری رسیده افزود: طرح بهینه سازی چهار هزار متر شبکه های توزیع برق ، از جمله اقدامات این امور محسوب می شود.

وی با بیان این که طرح توسعه سه هزار و 500 متر کابل خودنگهدار در بخش بسطام عملیاتی شده اظهارداشت: برقراری یک هزار متر شبکه روشنائی معابر در این شهر، از دیگر برنامه های انجام شده می باشد.

وی همچنین اضافه کرد: 269 پروژه عمرانی برق رسانی در 9 ماهه سال جاری افتتاح شده که در راستای اجرایی نمودن این تعداد از پروژه ها، مبلغ 14 میلیارد و 900میلیون ریال هزینه شده است.

مهندس موسوی با ابراز این که احداث دو دستگاه  پست عمومی در شهر مجن و خیابان محمد شهید روستای میقان، جزء پروژه های پیش بینی شده سه ماهه چهارم امسال می باشند خاطرنشان کرد: احداث سه دستگاه پست توزیع برق در روستای چهارطاق، انتهای کوچه حمام این روستا و سالن ورزشی کلاته خیج  با بهره برداری از هفت سرخط و نصب سه تابلو به ظرفیت 900 آمپر جهت بهبود ولتاژ مشترکین، از اهم فعالیت های اجرائی شده این امور در سه ماهه سوم سال جاری به شمار می روند.    

گروه خبر: