افتتاح 20 پروژه در بخش توزیع برق در هفته دولت

Printer-friendly version
شنبه, شهريور 6, 1395
در استان کرمانشاه

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از بهره برداری 20 پروژه ی برق به مناسبت هفته دولت در استان کرمانشاه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه مهندس مرادی مجد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و تبریک آغاز هفته دولت سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، گفت : طرحهای اجرا شده در پنج محور برق رسانی به مناطق شهری و روستایی ، اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق ، توسعه و احداث ، تامین روشنائی معابر در مناطق شهری و روستایی و برق رسانی به مشترکین اختصاصی با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال می باشد .

وی با بیان اینکه بهره برداری از پروژه های فوق نقش موثری در پایداری شبکه و توسعه خدمات رسانی به مشترکان برق را دارد،  عنوان کرد : در حوزه توسعه و احداث 8 پروژه ، روشنائی معابر 3 پروژه ، اصلاح و بهینه شبکه 2 پروژه و برق رسانی به 7 روستای بدون برق به بهره برداری خواهد رسید .

مرادی مجد در ادامه گزارشی از عملکرد شرکت در طی 4 ماهه اول سال 1395 را ارائه نمود و گفت : طی این مدت 25 کیلومتر شبکه فشار متوسط ، 3 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و5200 مشترک جدید به مشترکان شرکت اضافه گردیده است .

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه تعداد مشترکان شرکت توزیع برق استان کرمانشاه از مرز715000 مشترک فراتر رفته است تاکید کرد استفاده از شیوه های جدید مدیریت شبکه برق برای استمرار انرژی الکتریکی و افزایش قابلیت اطمینان شبکه ، اصلاح الگوی مصرف مشترکین و ارائه خدمات الکترونیکی به مشترکین از برنامه های مهم شرکت در سال جاری می باشد .

مرادی مجد در پایان از آغاز عملیات اجرائی 9 پروژه دیگر در بخش های برق رسانی به روستاهای بدون برق و توسعه و احداث با اعتباری باغ بر 15 میلیارد ریال خبر داد و اظهار امیدواری کرد با اجرای پروژه های فوق رضایتمندی مشترکین برق استان کرمانشاه بیش از پیش افزایش یابد .

گروه خبر: