افتتاح ۸ پروژه عمرانی برق‌رسانی دامغان در هفته دولت

Printer-friendly version
چهارشنبه, مرداد 23, 1398
با سرمایه‌گذاری هشت میلیارد و ۵۱۳ میلیون ریال

مدیر توزیع برق شهرستان دامغان از افتتاح 8 پروژه عمرانی برق‌رسانی در هفته دولت سال جاری خبر داد.

سید محمدحسین ترابی بیان داشت: به‌منظور بهره‌برداری از این پروژه‌ها، مبلغ هشت میلیارد و 513  میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده است.

وی با عنوان این‌که پروژه احداث 420 متر شبکه روشنایی معابر در روستای بخش آباد با اعتبار 384 میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد گفت: پروژه تقویت ترانس‌های سطح شهرستان با ظرفیت یک هزار کیلوولت آمپر جهت تأمین برق متقاضیان به مبلغ یک میلیارد و 797 میلیون ریال در هفته دولت سال جاری افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به این‌که پروژه بهینه‌سازی شبکه توزیع برق و نصب چهار دستگاه پست زمینی در نقاط مختلف این شهرستان  با هزینه 889 میلیون ریال آماده افتتاح است افزود: پروژه توسعه شبکه فشار ضعیف شهر دیباج با اعتبار 229 میلیون ریال، از جمله پروژه‌هایی است که در هفته دولت آماده بهره‌برداری است.

ترابی با ابراز این‌که پروژه نصب هشت ست کات اوت واقع در فرعی‌های فیدر جاوید به مبلغ یک میلیارد و دو میلیون ریال بهره‌برداری می‌شود تصریح کرد: پروژه جابه‌جائی و رفع حریم شبکه در سطح شهرستان، با هزینه 799 میلیون ریال، از دیگر پروژه‌های قابل‌افتتاح به شمار می‌رود.

وی همچنین با اعلام این‌که پروژه تعویض 10 دستگاه کنتور غیر دیماندی طرح فراسامانه هوشمند اندازه‌گیری و مدیریت انرژی (فهام) به مبلغ 205 میلیون ریال بهره‌برداری خواهد شد اضافه کرد: پروژه بهسازی یک هزار و 250 انشعاب تک فاز و سه فاز و نصب 300 انشعاب و لوازم اندازه‌گیری با اعتبار سه میلیارد و 208 میلیون ریال در این شهرستان افتتاح می‌شود.

 

گروه خبر: