افتتاح ۱۴ پروژه عمرانی برق‌رسانی در شهرستان شاهرود

Printer-friendly version
سه شنبه, مرداد 22, 1398
هم‌زمان با هفته دولت صورت می‌گیرد.

به مناسبت هفته دولت امسال، 14 پروژه عمرانی برق‌رسانی در حوزه صنعت توزیع برق شهرستان شاهرود ، با مبلغ 46 میلیارد و 149 میلیون ریال افتتاح می‌شوند.

مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود با بیان این خبر گفت: دو پروژه تأمین برق روستای تجور و متقاضیان مسیر گلزار شهدای روستای قلعه بالا بیارجمند با مبلغ 13 میلیارد و 620 میلیون ریال در هفته دولت افتتاح خواهند شد.

جمال فرخ زاده با اشاره به این‌که چهار پروژه نصب 13 ایستگاه هوائی توزیع برق باقدرت دو هزار و 480 کیلوولت آمپر و توسعه چهارهزار و 295 متر شبکه توزیع برق با اعتبار 17 میلیارد و 391 میلیون ریال افتتاح می‌شوند افزود: پروژه بهینه‌سازی سه هزار و 820 متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف و اصلاح 9 دستگاه پست هوائی با هزینه شش میلیارد و 866 میلیون ریال مورد بهره‌برداری واقع می‌شود.

وی با اشاره به این‌که در زمینه احداث چهار هزار و 200 متر شبکه فشار متوسط هوائی و زمینی و نصب پست هوائی به قدرت 25 کیلوولت آمپر به مبلغ پنج میلیارد و 750 میلیون ریال، چهار پروژه افتتاح می‌شود یادآور شد: پروژه برقراری یک هزار و 226 متر شبکه روشنایی معابر بااعتبار یک میلیارد و 915 میلیون ریال ، از دیگر پروژه‌های آماده بهره‌برداری در هفته دولت به شمار می‌رود.

وی با ابراز این‌که پروژه تقویت و اصلاح شبکه و سرخط‌های جدید از پست عمومی روستای رضاآباد بیارجمند با هزینه 346 میلیون ریال بهره‌برداری خواهد شد اضافه کرد: پروژه بهسازی شبکه فشار ضعیف سیمی به کابل خودنگهدار در روستای تاش به مبلغ 261 میلیون ریال نیز بهره‌برداری می‌شود.

گروه خبر: