افتتاح و بهره برداری از ۷ پروژه آبی در بندرانزلی

Printer-friendly version
چهارشنبه, بهمن 25, 1396
شرکت آبفای گیلان

مدیر امور آبفای انزلی از بهره برداری و افتتاح پروژه های آب و فاضلاب این شهرستان همزمان با ایام مبارک دهه فجر با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان خبر داد.

محمود امیری با اشاره به افتتاح ۷ پروژه این شهرستان افزود: در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، مهمترین پروژه ها در بخش اصلاح و توسعه شبکه آب ، توسعه، اصلاح، بازسازی و لایروبی شبکه فاضلاب سنتی بوده که افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی در ادامه گفت: توسعه شبکه آب به طول ۱۹۰۰ متر، توسعه شبکه فاضلاب به طول ۴۰۰ متر، اصلاح و تعویض لوله های سنتی فاضلاب به طول ۱۹۸۰ متر، لایروبی شبکه فاضلاب به طول ۲۲۷۰۰ متر و نصب تعداد ۲۵ دستگاه دوربین مدار بسته در تاسیسات از اهم این پروژه ها بوده است.

امیری همچنین رنگ آمیزی و بهسازی خطوط انتقال آب، بهسازی و ارتقاء تاسیسات آبرسانی غازیان، تله متری تاسیسات آبرسانی و مانیتورینگ و نصب دوربینهای مدار بسته در تاسیسات آبرسانی و تصفیه خانه فاضلاب را از دیگر پروژه های افتتاح شده در این ایام برشمرد.

مدیر امور آبفای بندرانزلی ساماندهی ایستگاه پمپاژ فاضلاب کوی انصار الحسین را نیز از پروژه های بهره برداری شده در حوزه فاضلاب عنوان کرد و افزود: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۱۲۹۳۱ میلیون ریال از محل اعتبارات ماده ۱۱ ، تبصره ۳ و اعتبارات جاری اجرا شد.

وی ضمن تشکر از همکاری همه مسئولین شهرستان از جمله فرماندار، نماینده مردم شریف بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر خاطر نشان کرد: همکاری بیش از پیش اعضاء شورای شهر نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری در بازسازی و توسعه تاسیسات آبرسانی و ارتقاء خدمات این شرکت خواهد داشت.