استقبال از کارشناس شرکت برق منطقه ای سمنان وسرمربی تیم ملی تکواندو(پومسه) دانشجویان ایران 

Printer-friendly version
يكشنبه, شهريور 12, 1396
مدیران و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان از سر مربی تیم ملی تکواندو(پومسه) دانشجویان ایران  استقبال کردند .

 جمعی از مدیران و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان با حضور در ورزشگاه تختی شهر سمنان از احمد اخلاقی از کارکنان این شرکت که برای چندمین باربه عنوان بازیکن و سر مربی  موفق به کسب عنوان برتر در مسابقات جهانی تکواندو (پومسه) در جهان شده است با اهدای حلقه گل استقبال کردند .

در این مراسم که مدیر کل ورزش جوانان استان ، اعضای شورای شهر اسلامی سمنان ،پیشکسوتان ،ورزشکاران و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان نیز حضور داشتند ، کسب مدال برنزتیمی و انفرادی  تیم ملی تکواندو (پومسه)جمهوری اسلامی  ایران با هدایت  احمد اخلاقی به عنوان  سر مربی و در بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان که در کشور چین تایپه برگزار شد را  گرامی داشتند  .

گفتنی است احمد اخلاقی قهرمان تکوانـدوی جهـان در رشتـه پومسه ، کارشناس ورزش و سلامت  درشرکـت بـرق منطقه ای سمنان است . وی کسب  مدال طلای تیمی و مدال نقره رده سنی زیر 49 سال مسابقات جهانی کلمبیا در سال 2012 ، مـدال بـرنـز مسابقـات جهـانی روسیـه در سـال 2011 و  قهرمانـی آسیـای ویتنام در سـال 2012 ، سرمربی تکواندو دانشجویان کشور (پومسه) را به عنوان بازیکن در پرونده کاری خود دارد.

 همچنین همکاران احمد اخلاقی سر مربی تیم ملی تکواندو (پومسه)و رئیس هیات تکواندو استان سمنان در زمان ورود به شرکت از ایشان استقبال کردند .