استفاده از روش‌های متنوع تامین مالی برای اجرای طرح‌های آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد

Printer-friendly version
سه شنبه, آذر 9, 1395
مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد؛

در سال جاری نیز استقاده از اوراق مشارکت و فاینانس‌های جاری به‌صورت جدی در برنامه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

با توجه به کمبود اعتبارات و فضای سنتی حاکم بر درآمد زایی باید به سمت استفاده از روش‌های نوین و متنوع مالی در شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد برای اجرای طرح‌های عمرانی حرکت کنیم.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، ظهر امروز و با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، آیین تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
در این مراسم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد تعامل ذیحساب با دستگاه ضمن رعایت قوانین را عامل تسریع در روند امور دانست و گفت: با توجه به کمبود اعتبارات و فضای سنتی حاکم بر درآمدزایی باید به سمت استفاده از روش‌های نوین مالی در شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد برای اجرای طرح‌های عمرانی حرکت کنیم.
"سیدعلی لدنی‌نژاد" استفاده از روش‌های نوین مالی مانند اوراق مشارکت، اوراق اسناد خزانه اسلامیBOT، BOO و .... را راهگشای حل مشکلات مالی پیش روی دستگاه‌هایی مانند آب و فاضلاب دانست و گفت: باید با ابزارهای مختلف مدیریتی و مالی نوین به سمت حل مشکلات آب شرب شهروندان گام برداریم.
وی شرکت آب و فاضلاب استان را از جمله معدود دستگاه‌های استان دانست که مسیر استفاده از روش‌های نوین مالی از جمله اوراق اسناد خزانه اسلامی اقدام کرده است، اظهار کرد: در سال جاری نیز استقاده از اوراق مشارکت و فاینانس‌های جاری به‌صورت جدی در برنامه شرکت آب و فاضلاب استان قرار دارد.