اختتاميه هيئت ورزش استان و جشنواره تقدير از مقام آوران مسابقات سراسري وزارت نيرو در برق باختر برگزار شد

Printer-friendly version
يكشنبه, اسفند 26, 1397
اختتاميه هيئت ورزش استان مركزي با حضور مديران صنعت آب و برق اين استان ،دبيران شوراي ورزش صنعت آب وبرق استان مركزي و ورزشكاران و مقام آوران مسابقات سراسري وزارت نيرو به ميزباني برق باختر برگزار شد.

در اين مراسم "فرهاد شبيهي"رئيس شوراي انسجام بخشي صنعت آب وبرق استان مركزي گفت:هدف از اين تلاش ها از سوي ورزشكاران و مسئولين ،انسجام هر چه بيشتر در حوزه صنعت آب وبرق است كه بزرگترين خدمات را به مردم ارائه مي نمايند.
وي با اشاره برنامه ها و مسابقاتي كه از سوي شوراي ورزش استان مركزي در سال 97 برگزار شد افزود: توسعه ورزش همگاني موجب بالا رفتن سطح نشاط كاركنان و در نهايت چابك سازي سازمان ها و ارائه خدمات مستمر و با كيفيت به جامعه و مردم عزيز كشورمان است.
شبيهي در ادامه گفت:همكاران ما در صنعت آب وبرق يك تيم شاداب و دوست هستند كه با انسجام و همدلي هدفشان خمت رساني مطلوب به جامعه است.
بر اساس اين گزارش در ادامه مراسم "رضا مرادي "دبير شوراي ورزش صنعت اب و برق استان مركزي ضمن ارائه گزارشي از فعاليت ها و اقدامات اين شورا گفت:برگزاري تمامي برنامه هاي ورزشي سراسري وزارت نيرو و كسب موفقيت هاي ارزشمند در اين زمينه حاصل زحمات تمام همكاران و دبيرا ن شوراي ورزش صنعت آب وبرق و همچنين حمايت هاي مديران عامل و مديران صنعت اب وبرق استان مركزي است . 
در ادامه اين مراسم از ورزشكاران مقام آور در مسابقات سراسري وزارت نيرو با حضور مديران عامل صنعت اب وبرق استان مركزي با اهدا لوح تقدير به عمل آمد.

گروه خبر: