اخبار پیمانکاران

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان : اخلاص بسیجیان همواره به عنوان یک الگوی شایسته در جامعه متجلی است

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان سمنان در دیدار با بسیجیان عضو شورای پایگاه مقاومت بسیج نور بیان داشت : نیت خالصانه و اخلاص بسیجیان ، همواره به عنوان یک الگوی شایسته در جامعه متجلی است .

مهندس سید محمد موسوی زاده با اشاره به این که بسیجیان در تمامی برنامه ها به ویژه در دوران جنگ تحمیلی با توکل به خدا و صادقانه و مخلصانه و تبعیت محض از رهبری ، بر دشمن غلبه کردند گفت : خلوص نیت در انجام امور یک ضرورت است که بسیجیان و ایثارگران مصداق بارز آن را در طی هشت سال دفاع مقدس به منصه ظهور و بروز رسانده و جان خود را تقدیم کرده و پس از آن نیز گوش به فرمان ولی فقیه می باشند .

همايش دوچرخه سواري توسط شركت آبفاي  استان يزد برگزار شد

به مناسبت گراميداشت هفته ي صرفه جويي در مصرف آب  ، همايش دوچرخه سواري توسط شركت آبفا و با همكاري هيئت ورزش استان يزد برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب استان يزد :  اين همايش با حضور جمع زيادي از عموم مردم برگزار شد كه شركت كنندگان در این همایش مسیر میدان آزادی تا شركت آبفا را رکاب زدند .

در پايان اين مراسم علي اسلامي مدير عامل شركت در جمع ورزشكاران حضور يافته و صحبت هايي را در زمينه وضعيت آب استان ، اهميت آن در كوير ، لزوم صرفه جويي در مصرف آب و ترويج آن ارائه كرد .

کوهنوردان شرکت آبفا استان فارس به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب به قله دماوند صعود کردند

کوهنوردان شرکت آبفا استان فارس طی صعودی منسجم  به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب  به قله 5671 متر ی دماوند صعود کردند 
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، تیم کوهنوردی شرکت آب و فاضلاب استان فارس  متشکل از آرش چوبینه (ستاد شرکت ) ، قاسم زارعی و سعید عبدالهی ( آبفا شهرستان قیر )‌ به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب و با پیام مصرف بهینه از آب در صعودی منسجم به قله 5671 متری دماوند  بام ایران صعود کردندو پرچم پر افتخار کشورمان را برفراز آن به اهتزاز در آوردند . 
 

 

 

برگزاری همایش بانوان خانه دار در سومین روز هفته صرفه جویی،روز آب و خانواده

این همایش به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در روز" آب وخانواده، مدیریت تقاضا و مدیریت مصرف " برگزار شد.

   در سومین روز از هفته صرفه جویی، روز" آب وخانواده، مدیریت تقاضا و مدیریت مصرف " ، همایشی با حضور بانوان خانه دار درسرای محله دیلمان شهرستان ری برگزار شد.

   در این همایش که با اجرای برنامه شاد نمایش فرهنگ مصرف بهینه آب و آموزش همگانی همراه  بود؛ بانوان خانه دار با راه کارهای مدیریت مصرف آب در خانه  و روش های صرفه جویی و حفظ منابع آبی آشنا شدند.

تدوین بسته رفاهی و راه اندازی بخش ویژه بازنشستگان در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان فارس

مدیرامور کارکنان ورفاه شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از تدوین بسته رفاهی وهمچنین
 راه اندازی بخش ویژه بازنشستگان در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان فارس خبرداد.

محمدرسول تحفه، با اعلام این خبر بیان داشت: از آنجا که در زمان بازنشستگی، افراد وارد مرحله جدیدی از زندگی می شوند که ممکن است رودرو شدن با شرایط جدید آنها را دستخوش نگرانی ها و تنش های روحی و روانی جدیدی کند، بنابراین  ضرورت دارد به عنوان یک مسئولیت اجتماعی با یافتن راه حل هایی  برای مواجهه با مشکلات دوران سالمندی در کنار بازنشستگان شرکت، باشیم.

تقدیر از تیم‌های برتر با حضور دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال و والیبال ماه رمضان شرکت آب و فاضلاب استان قم با حضور دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، دکتر علی جان صادق پور "رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم" در این مراسم از تمام کسانی که در برگزاری این مسابقات تلاش کردند قدردانی کرد و گفت: مهم‌ترین هدف از برگزاری این مسابقات سلامت جسمی و ایجاد نشاط در بین کارکنان است.

آمادگی شرکت توزیع برق تهران در برگزاری راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در این نشست که  در محل ستاد راهبردی برگزار شد ؛آخرین اقدامات نیروهای عملیاتی شرکت در تامین برق پایدار مسیرهای  راهپیمای و مصلی حضرت امام خمینی (ره ) در مناطق برق فارابی ، فردوسی ، بوعلی و مولوی بررسی و گزارش امورچهارگانه  نظارت بر بهره برداری معاونت های هماهنگی شرکت مطرح و مورد تحلیل قرار گرفت .

حضور پرشور کارکنان شرکت توزیع برق همدان در راهپیمایی روز قدس

به گزارش روابط عمومی، همزمان با سراسر کشور مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان همگام با اقشار مختلف مردم در راهپیمایی دشمن‌شکن روز قدس شرکت کردند.

در این مراسم که از ساعت 11 صبح روز جمعه در همدان آغاز شد، مدیران و کارکنان شرکت با تجمع در مقابل درب ستاد با راهپیمایی و طی مسیر به جمع راهپیمانان پیوستند.

کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان با حضور پرشور خود در این راهپیمایی عظیم ضمن محکوم کردن جنایات رژیم غاصب و کودک‌کش اسرائیل انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

حضور کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان در راهپیمایی روز قدس

به دنبال دعوت شورای فرهنگی دینی و پایگاه بسیج کوثر شرکت آب منطقه ای گلستان، کارکنان این شرکت همگام با سایر اقشار جامعه بار دیگر با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس ندای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از حکومت غاصب اسرائیل را سر دادند.

اعلام حمایت کارکنان و بسیجیان شرکت برق منطقه ای سمنان از مردم مظلوم  فلسطین با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

کارکنان و بسیجیان شرکت برق منطقه ای سمنان از پایگاههای مقاومت بسیج شهید عباسپور(سمنان ، مهدیشهر و  سرخه) ، بقیه ا...(عج ) ( دامغان - شاهرود و میامی ) ، خاتم الانبیاء(ص) (گرمسار و آرادان ) با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس و همچنین صدور اطلاعیه ای حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند .

در بخش از این اطلاعیه آمده است .

Pages