اخبار پیمانکاران

برگزاری اولین فستیوال نونهالان باشگاههای برتر فوتبال اصفهان

اولین فستیوال نونهالان باشگاههای برتر فوتبال استان اصفهان با حضور 8 تیم از باشگاههای سپاهان ،ذوب آهن ،آبفا ،انقلاب ،اکباتان ،یاران،آینده سازان ذوب آهن و نوژان برگزارشد.

مدیرباشگاه ورزشی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با اشاره به هدف از برگزاری این فستیوال گفت: لذت بردن از بازی فوتبال به دور از استرس و خشنونت و ایجاد محیطی شاد برای همه از مهمترین اهداف برگزاری این فستیوال بوده است.

قدردانی از مامورین کنتورخوان برترتوزیع برق زنجان

به گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، در همایش تقدیر از مامورین کنتورخوان برق و کارگاه آموزشی قرائت کنتور برق از طریق موبایل ، مهندس علیزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت بر نقش موثر مامورین کنتورنویس در افزایش رضایت مشترکین و بر لزوم ارتقاء سطح کیفی خدمات تاکیدکرد.

تالیف وچاپ کتاب درحوزه انرژی توسط کارشناس آبفای منطقه6

کتاب سیستم های تبدیل انرژی بادی(اساس، فناوری، بهره برداری و کنترل) توسط حامد جواهری، کارشناس انرژی معاونت بهره برداری آبفای منطقه6- شهرری به چاپ رسیده است.

برگزاری هفتمین برنامه ازجشنواره نخستین واژه آب درآبفا منطقه 4

هفتمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب با حضور بیش از 600 دانش آموز مقطع اول ابتدایی با همکاری آموزش و پرورش وآبفا منطقه 4 برگزارشد

صالح مدیر آبفا منطقه 4 در این برنامه با بیان اینکه فعالیت های متنوع فرهنگی تاثیر بسزایی در کاهش مصرف آب دارد عنوان کرد: پرداختن به فعالیت های فرهنگی بسیار موثر در مصرف بهینه آب می باشد که در این راستا آبفا منطقه 4 به منظور ترغیب مشترکین پرمصرف 15 جلسه توجیهی که در هر جلسه حداقل 80 نفر حضور داشتند برگزار نمود

افتتاح اتاق پزشک در شرکت آب منطقه ای گلستان

به استناد و مفاد دستور العمل اجرایی سنجش سلامت کارکنان صنعت آب وبرق و در راستای تامین حفظ و ارتقاء سلامت جسمی و روانی کارکنان ودسترسی همکاران به خدمات بهداشتی و درمانی در محیط کار، از ابتدای آذر ماه سال جاری اتاق پزشک در ساختمان مرکزی شرکت آب منطقه ای گلستان تجهیز و راه اندازی شد.

بدون پژوهش و مطالعه تصمیم گیری نکنیم

هفته پژوهش از 25 آذر ماه با شعار «بدون پژوهش و مطالعه تصمیم گیری نکنیم» آغاز می‌شود و تا 29 آذر ادامه دارد.  

موفقیت روزافزون علم در شناخت جهان هدفدار و قانونمند که با تکیه بر ابتکارات خلاقیت‌های به ودیعه نهاده شده از سوی خدای متعال در وجود بشر و بهره برداری از قدرت شگرف اندیشه آدمی صورت گرفته، فضای زندگی جدیدی را برای انسان‌ها به ارمغان آورده است.

این فضای جدید و این تمدن نوظهور که خود برخاسته از تعاملات عمیق میان تمدنی و میان فرهنگی است، موجد خواست‌ها، نیازها، اندیشه‌ها مسائل و مشکلاتی است که به نوبه خود توسعه علم و اندیشه را می‌طلبند.

جشنواره فراگيري نخستين واژه آب در شهر ساوه برگزار شد

       جشنواره فراگيري نخستين واژه (آب) طی 3 برنامه در 3 روز متوالی ، برای 360 دانش آموز کلاس اولی ساوجی در محل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان شهرساوه برگزار شد.

      به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی مهندس ابوالفضل شهباز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان ساوه اظهار داشت : این جشنواره با هدف فرهنگسازی مصرف بهینه آب در بین کودکان و در راستای برگزاری جشنواره سراسری فراگیری نخستین واژه در سطح کشور برای 360 دانش آموز کلاس اولی در شهر ساوه برگزار شد.

تجليل از برگزيدگان مسابقات قرآني صنعت آب و برق استان مركزي

طي مراسمي با حضور مديران عامل و دبيران  فرهنگي شركت هاي تابع وزارت نيرو در سطح استان مركزي از برگزيدگان مسابقات  قرآني قدرداني شد .

به گزارش روابط عمومي برق باختر در اين مراسم  فرهاد شبيهي مديرعامل برق باختر و  رييس شوراي انسجام بخشي صنعت آب و برق استان مركزي ضمن تأكيد بر ضرورت اجراي برنامه هاي توسعه فرهنگي ،‌ كليد توسعه كشور را  اجراي برنامه هاي فرهنگي و توجه به آن بيان  نمود و گفت : در هر زمان  كه به مقوله فرهنگ در حوزه  فرد و جامعه  توجه  كرديم  موفق شديم  .

استقبال کودکان و نوجوانان روستایي اصفهان ازدومين دوره مسابقه نقاشي آب زندگي

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایي استان اصفهان، رضا پهلواني اظهار داشت: چندي پيش دومين فراخوان براي برگزاري مسابقه نقاشي با موضوع آب از سوي دفتر روابط عمومي شرکت مهندسي آب و فاضلاب كشور به شركتهاي آب و فاضلاب شهري و روستايي كشور اعلام گرديد.
وی نهادینه سازي فرهنگ صرفه جويي در مصرف آب در نسل نوجوان و آينده ساز کشور را از موثرترين روشهاي سازگاري با بحران کم آبي دانست و ادامه داد: در اين راستا و به منظور جلب توجه افكار عمومي جامعه به پديده كم آبي مسابقه نقاشي «آب=زندگي» ويژه گروه هاي سني كودك و نوجوان برگزار شد.

حسابداران شرکت آب منطقه ای گلستان تجلیل شدند

به مناسبت فرا رسیدن پانزدهم آذر که به نام روز حسابدار نامگذاری شده است، از حسابداران شرکت آب منطقه ای گلستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان، سرپرست معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت و ذیحسابان طرح و جاری شرکت ضمن حضور در این جلسه با اهداء هدایایی از زحمات وتلاش های کارکنان این بخش تقدیر نمودند.

Pages