اخبار پیمانکاران

ساخت مستند "ئاو" کلید خورد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان، ساخت مستند "ئاو" با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان و این شرکت کلید خورد.

این مستند با هدف اطلاع رسانی و ارتقاء سطح آگاهی و فرهنگ استفاده و مصرف بهینه آب در بخش های مختلف با اولویت بخش کشاورزی و با همراهی دستگاه های زیر مجموعه طرح صیانت از منابع آب استان به ریاست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم داگستری استان و با نظارت شرکت آب منطقه ای کردستان ساخته خواهد شد.

درخشش بسیجیان معاونت بهره برداری شرکت  برق منطقه  ای سمنان (منطقه دامغان)

بسیجیان گروه تعالی صالحین صاحب الزمان (عج) در معاونت بهره برداری ، امور انتقال شرق دامغان  (شهید شامانی) با حضور در مسابقات طناب کشی ادارات شهرستان دامغان  که به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران  و به میزبانی شهرداری دامغان در سالن چند منظوره استادیوم ورزشی این شهرستان  برگزار شد موفق به کسب رتبه دوم این مسابقات گردیدند. 

فعالان فرهنگی صنعت آب و برق استان یزد تجلیل شدند

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد حجت السلام والمسلمین علی یزدان پرست ، مشاور وزیر و مسئول فرهنگی وزارت نیرو در آیین تجلیل از فعالان فرهنگی استان که در شرکت آب منطقه ای یزد برگزار شده بود ، از رتبه شایسته تقدیر وزارت نیرو در فرهنگ سازی حوزه نماز خبر داد و گفت: استان یزد ، جزء استان های فعال در حوزه فرهنگی ومروج فرهنگ اقامه نماز کشور است .

دیدار معاونین و مدیران شرکت توزیع برق همدان با خانواده‌های شهدا

مسئول امور ایثار گران شرکت توزیع برق استان همدان از دیدار معاونین و مدیران شرکت توزیع برق استان همدان با پنج خانواده‌ معظم شهدا به‌مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، عباس گودرزی اظهار داشت: جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع برق استان همدان با هماهنگی و برنامه‌ریزی امور ایثار گران این شرکت از تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا سرکشی کردند.

مسابقه نقاشی و روزنامه دیواری (فجر نور) به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش اداره روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران با توجه به بزرگداشت ایام پیروز انقلاب اسلامی و دهه فجر مسابقه نقاشی و روزنامه دیواری فجر نور برای فرزندان همکار این شرکت برگزار گردید

حضور کارکنان آبفا روستایی خوزستان در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی شرکت اب و فاضلاب روستایی خوزستان مردم ایران اسلامی بار دیگر و همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور گسترده خود در راهپیمایی عظیم و پرشور 22 بهمن ماه، اتحاد و همبستگی خود را به جهانیان نشان دادند.

این گزارش می افزاید: مسئولین، کارکنان و آبداران شرکت آبفا روستایی خوزستان در سراسر شهرهای استان نیز همچون سال های گذشته، همگام و همصدا با مردم شهیدپرور خوزستان در این راهپیمایی حضور یافته و حمایت خود را از آرمان های انقلاب اسلامی اعلام نمودند.

اختتامیه مسابقات ورزشی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل  به مناسبت دهه مبارک فجر

مولایی ، مسئول ورزش  شرکت گفت :ا ین دوره از مسابقات از 27 دیماه سالجاری  در دو رشته فوتسال (پنج نفره) و والیبال (4 نفره) ،با  حضور14 تیم فوتسال و 6 تیم والیبال و با مشارکت بیش از 200 نفر از همکاران برگزار شد.

شرکت توزیع برق استان کرمانشاه فاتح رقابت های فوتسال کارگری استان شد

به مناسبت چهلیمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام دهه مبارک فجر یکدوره مسابقات فوتسال کارگری از سوی اداراه کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برگزار شد که در نهایت تیم فوتسال شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، در مسابقات لیگ فوتسال کارگری استان کرمانشاه 10 تیم در دو گروه پنج تیمی به رقابت پرداختند که درنهایت تیم های شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، دانشکده علوم پزشکی و شرکت چاپ و بسته بندی کرمانشاه به مقام های اول تا سوم رسیدند.

دیدار مسئولین شرکت آبفا با خانواده معظم شهدا

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : مسئولان در اين ديدار که با هدف تجدید میثاق با شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صورت گرفت ، ضمن تجليل و قدرداني از خانواده يشهدا ، به بيان فداکاري ، ايثار و از خود گذشتگي شهدا پرداختند .

 
 
 

صعود همگانی گروه کوهنوردی شرکت توزیع برق استان کرمانشاه به قله فرخشاد

گروه کوهنوردی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه حدود 8 سال است که به طور فعالانه در زمینه شاخه های مختلف کوهنوردی فعالیت می کند و اعضای این تیم به مناسبت چهلمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی به قله فرخشاد کرمانشاه صعود می کنند.

Pages