اخبار پیمانکاران

تاثیر نحوه درست مصرف نمودن برق برکاهش آلودگی

در بیست و یکمین قسمت از برنامه رادیوئی پرتو که از صدای مرکز سمنان پخش شد؛ پیرامونتاثیر نحوه مصرف برق درکاهش آلودگی زیست محیطی مطالبی ارائه گردید.

گفتنی است: مهندس وحید تیموری کارشناس مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان سمنان درخصوص تاثیر مصرف بی رویه برق و ارتباط مستقیم آن درآلودگی های زیست محیطی و همچنین افزایش دمای کره زمین طی سال های آینده،مطالبی را عنوان کرد.

عملکرد بسیار خوب شرکت توزیع برق استان سمنان در بزرگداشت حماسه فتح خرمشهر

عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان در بزرگداشت حماسه جاودانه فتح خرمشهر، "بسیارخوب" اعلام شد.

براساس جمع بندی انجام گرفته توسط دبیرخانه ستاد گرامیداشت سوم خرداد استان سمنان،این ارزیابی از دستگاه های اجرائی به انجام رسیده و نتیجه آن عنوان شده است.

نمایش تلخی بی آبی توسط مردان نقره ای برای شهروندان غرب تهران

مردان نقره ای (سیلورمن ها) به همت روابط عمومی شرکت و همکاری شهرداری منطقه ۲ چشم اندازی از تلخی بی آبی را مقابل چشمان جمعی از شهروندان غرب تهران به نمایش گذاردند.

ضرورت همراهي روحانيت در ترويج فرهنگ صرفه جويي

مديرامور آبفاي خمير در ديدار با "سيد عبدالجليل قتالي" امام جمعه موقت اهل سنت اين شهرستان، بر نقش موثر جامعه روحانیت در فرهنگ‌سازی و مدیریت مصرف بهينه آب تاكيد كرد و گفت: همراهي جامعه روحانيت در ترويج فرهنگ صرفه جويي ضروريست.

امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان خمير با اشاره به بحران کم‌ آبی، بر ضرورت همراهي مردم در پرهیز از اسراف و نهادينه شدن فرهنگ صرفه جويي تاكيد كرد و گفت: باید با تلاش گسترده و تغيير الگوي مصرف، صرفه‌جویی به فرهنگی عمومی تبدیل شود.

آغاز ثبت نام شركت هاي تعاوني در سيزدهمين جشنواره ملي تعاوني هاي برتر

مدير كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي خوزستان از آغاز ثبت نام از شركت هاي تعاوني علاقه مند به شركت در سيزدهمين جشنواره تعاوني هاي برتر كشور خبر داد

به گزارش روابط عمومي اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي خوزستان، سيد نور محمدپور در اين باره گفت: تعاونگران مي توانند از24 خرداد تا 16 تيرماه سال جاري همزمان با تعاونگران سراسر كشور با مراجعه به نشاني اينترنتي http://www.taavonibartar.ir در سيزدهمين جشنواره ملي تعاوني برتر ثبت نام كنند.

اجرای طرح آموزشی صیام و صلوه ومعرفی منتخب مسابقه برق و زندگی از سوی شرکت توزیع برق استان سمنان

اجرای طرح آموزشی صیام و صلوه در شرکت توزیع برق استان سمنان

در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ نورانی نماز، طرح آموزشی صیام و صلوه در ماه مبارک رمضان در شرکت توزیع برق استان سمنان به اجرا در آمد.

گفتنی است: در راستای این طرح، ائمه جماعات این شرکت در مابین الصلوتین ظهر و عصر پیرامون احکام و آداب نماز و همچنین در خصوص اهمیت روزه و مسائل مرتبط با آن، موارد لازم را تبیین و تشریح کردند.

امور بانوان و خانواده برق فارس در بین ادارات و سازمانهای استان موفق به کسب عنوان رتبه اول در گروه پنجم شد .

از سوی گروه  نظارت و ارزیابی  دفتر بانوان  و خانواده استانداری فارس :

ارتقاء منزلت اجتماعی بانوان در خانواده و جامعه ، همچنین  پیگیری مسائل و مشکلات آنان ، نیازمند یک رویکرد متوازن می باشد که با تکریم شخصیت بانوان و حمایت از حقوق اجتماعی و سیاسی آنان و تاکید بر مشارکت و حضور زنان در عرصه های مختلف اجتماعی فراهم خواهد شد. درراستا ی دستیابی به اهداف یاد شده همه ساله  اقدامات موثری  توسط دفاتر امور بانوان و خانواده ادارات استان فارس انجام می شود که نتایج عملکرد این سازمانها در ارزیابی های سالیانه توسط استانداری فارس اعلام می شود .  

نحوه استفاده بهینه از روشنائی روز در محیط ساختمان

در بیستمین قسمت از برنامه رادیویی پرتو که از صدای مرکز سمنان پخش شد؛پیرامون استفاده صحیح از روشنائی روز در محیط ساختمان مطالب آموزشی ارائه گردید.

گفتنی است: مطالب مهندس وحید تیموری کارشناس مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان در زمینه بهره گیری بیشتر از نور طبیعی روز به جای روشن کردن لامپ از موارد مهم کاهش مصرف انرژی الکتریکی در ساختمان است؛ به طوری که سهم مصرف برق در بخش روشنائی ساختمان ها، 20 تا 30 درصد را شامل می شود که در آیتم کارشناسی تشریح شد.

توزیع ۵ هزار بروشور تبلیغاتی صرفه جویی در مصرف آب بین نمازگزاران گیلانی

همزمان با اقامه نماز عید سعید فطر در جای جای گیلان، بروشورهای تبلیغاتی صرفه جویی در مصرف آب بین نمازگزاران این استان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان؛ ۵ هزار بروشور با مضمون"زندگی با آب جریان دارد" ، "با مصرف درست به فکر آینده فرزندانمان باشیم" که دعای عید فطر نیز بر روی آن درج شده بود، جهت ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب بین نمازگزاران این استان در شهرستان های مختلف توزیع شد که مورد استقبال مردم متدین گیلان قرار گرفت.

اجرای دوره آموزشی تفسیر قرآن کریم در شرکت توزیع برق استان سمنان

دوره آموزشی آداب نماز و تفسیر آیات برگزیده قرآن کریم، ویژه کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان برگزار شد.

سرپرست دفتر منابع انسانی شرکت توزیع برق استان با اعلام این مطلب گفت: این فعالیت فرهنگی- آموزشی در ماه مبارک رمضان ویژه کارکنان حوزه ستادی و مدیریت های توزیع برق در شهرستان های سمنان، گرمسار، دامغان، شاهرود، میامی و امور برق بسطام به اجرا درآمده است.

Pages