اخبار پیمانکاران

از آزادگان سرافراز شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان تجلیل شد

به مناسبت فرارسیدن 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، از همکاران آزاده شرکت توزیع برق استان سمنان تجلیل به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ، آزادگان عزیز را به عنوان الگوهایی جاودان و بی بدیل در عرصه ایثار و مقاومت معرفی کرد و گفت: سال یاد ورود این عزیزان ، تداعی کننده روزی مبارک است که صابران راست قامت ، پس از سال ها دوری از وطن ، با افتخار و سربلندی به خاک کشور قدم گذاشته و ایران اسلامی را از عطر وجود خود آکنده نمودند.

کسب 6 رتبه برتر همکاران شرکت آب منطقه ای گلستان در دوازدهمین مسابقات استانی قرآنی صنعت آب و برق

همکاران،  فرزندان دانشجو همکاران و همسران همکار شرکت آب منطقه ای گلستان در دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی استانی صنعت آب و برق موفق به کسب 6 رتبه برتر گردیدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، این دوره از مسابقات در رشته های قرائت (تحقیق) قرائت (ترتیل) حفظ مفاهیم، زبان آموزی وتحقیق موضوعی برگزار شد.

در رشته قرائت ترتیل، زینب تجری از آب منطقه ای گلستان موفق به کسب رتبه برتر و سمیه قرلجه نیز موفق به کسب رتبه سوم شد.

همزمان با ورود آزادگان به میهن ، دیدار با آزاده سرافراز بازنشسته شرکت توزیع برق استان زنجان

به گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، مهندس عليزاده رئیس هیات مدیره و مدير عامل به اتفاق مسئول امورایثارگران ، دبیر کمیته فرهنگی و مدیرروابط عمومی این شركت همزمان با  سالروز ورود آزادگان سر افراز جنگ تحميلي به ميهن اسلامي با آزاده بازنشسته امور برق ابهر عيوض محمدي دیدار و از ايشان تجليل كرد.

طرح آموزشی "نجات آب" مرداد ۹۷

طرح آموزشی "نجات آب" در کانون های فکری، پرورشی کودکان و نوجوانان شهر قزوین با هدف ترویج فرهنگ مصرف صحیح آب شرب/ مرداد ۹۷

ارائه راهکارهای بهینه مصرف انرژی در لوازم برقی خانگی

راهکارهای مدیریت بهینه مصرف انرژی در لوازم برقی خانگی پرمصرف ، در سی و ششمین قسمت از برنامه رادیوئی پرتو که از صدای مرکز سمنان پخش شد؛ ارائه گردید.

کارشناس مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان در این برنامه گفت: توجه به مدل ماشین ظرفشوئی متناسب با ظرفیت خانواده، تمیزنمودن ظرف ها قبل از جاگذاری آنها درون دستگاه، استفاده از کل ظرفیت دستگاه در جهت کاهش انرژی ، مواردی هستند که با رعایت آنها می توان مصرف برق را تا حدی کاهش داد.

برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه همکاران و خانواده هایشان در صنعت آب و برق مازندران

دورازدهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه همکاران ،همسران همکار و فرزندان دانشجوی آنان در خانواده بزرگ صنعت آب و برق مازندران در دو مرحله شرکتی و استانی به میزبانی آب منطقه ای استان برگزار شد.

برگزاری کارگاه آموزشی اصلاح الگوی مصرف آب شرب در شهر شال

به همت بسیج خواهران شهر شال و دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان قزوین، یک دوره کارگاه آموزشی روشهای اصلاح الگوی مصرف آب شرب و مصارف بهینه در خانوارها در مسجد امام جواد(ع) این شهر برگزار شد.

در این کارگاه که تعداد یکصد نفر از بانوان خانه دار شهر شال حضور داشتند، مهندس "محمد آذربایجانی"از کارشناسان این دفتر در خصوص چگونگی تامین و توزیع آب و مشکلات عدیده آن و نیز روشهای مصارف بهینه و اصلاح الگوی مصرف، راهکارهای عملی را توضیح داد .

چگونگی بهره گیری از سیستم سرمایشی در تابستان از طریق برنامه پرتو

در سی و پنجمین قسمت از برنامه رادیوئی پرتو که از صدای مرکز سمنان پخش شد؛ درخصوص چگونگی بهره گیری از سیستم های سرمایشی در فصل گرم سال مطالب آموزشی ارائه گردید.

کارشناس مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان در بخش کارشناسی این برنامه گفت: توجه به برچسب انرژی با گرید A به بالا، دقت به ظرفیت کولر برحسب BTU  و مساحت فضای مورد نظر ، نصب سایه بان در بالای کولرهای آبی ، استفاده از کولرهای آبی در مناطق گرم و خشک ، از جمله راهکارهای مناسب در  سیستم های سرمایشی محسوب می شوند.

کسب 5 رتبه برتر مسابقات قرآنی وزارت نیرو توسط کارکنان آبفای استان زنجان

مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو همزمان با سراسر کشور در محل دارالقرآن شهر زنجان خبر داده و افزود: 5 نفر از کارکنان شرکت آبفای استان زنجان در این مسابقات حائز رتبه های برتر شدند.

زهرا شکوری اظهار کرد: این مسابقات در 6 رشته برگزار شد که شامل رشته های قرائت ترتیل ، تحقیق و حفظ ، مفاهیم و زبان آموزی و تحقیق بودند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات بیش از 300 نفر از کارکنان ، همسران و فرزندان دانشجوی صنعت آب و برق استان به رقابت پرداختند.

Pages