اخبار پیمانکاران

برگزاری مراسم جشن عید مبعث در شرکت برق منطقه ای سمنان

با حضور مدیر عامل ، معاونین و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان مراسم جشن مبعث نبی مکرم اسلام(ص) در نمازخانه این شرکت برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام جمشیدی با تبریک این روز فرخنده اظهار داشت :بعثت پیامبر اسلام (ص) را از مهمترین رویداد تاریخ بشریت برشمرد و گفت : مبعث پیامبر (ص) از رخدادهای بزرگی است که وعده آن به انبیاء الهی داده شده بود و اراده خداوند متعال بر این تعلق گرفته است تا ائین و مکتب نبی مکرم اسلام (ص) را بر تمامی مکاتب بشری چیره نموده و آن را جهانی نماید.   

برگزاری مراسم گرامیداشت عید مبعث در شرکت توزیع برق استان سمنان

به مناسبت فرارسیدن مبعث رسول مکرم اسلام حضرت محمد(ص)، مراسم جشنی در نمازخانه شرکت توزیع برق استان سمنان برگزار شد.

استاد حوزه علمیه سمنان در این آئین با بیان این که بعثت یک نقطه عطف در تاریخ جهان است گفت: مبعث؛ نقطه آغاز و نوینی در جریان هدایت بشر به صورت کامل است.

حجت الاسلام رضا طاهریان اظهار داشت: در همه برهه ها انبیا بوده اند تا حجت را برای مردم تمام کنند و با توجه به بینش انسان ها، تکامل تدریجی در ادیان صورت گرفته است.

تجلیل از خانواده های معظم شهدا و بانوان نمونه شاغل در صنعت آب وبرق مازندران

همزمان با مبعث  پیامبر اکرم(ص) صورت گرفت:

 

همزمان با مبعث پیامبر اکرم(ص) و با حضور مدیران صنعت آب  وبرق و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران ، آیین تجلیل از خانواده های معظم شهدا و بانوان نمونه شاغل این صنعت در ساری برگزار شد.

دانش آموزان اراکی با راهکارهای مدیریت مصرف برق آشنا شدند

دانش آموزان  دوره ابتدایی شهرستان اراک با فعالیت های مرکز غیرحضوری و مدیریت مصرف برق آشنا شدند.

به دانش آموزان مباحث مهمی نظیر آشنایی با ساعات اوج بار و آموزش راهکارهای کاهش مصرف آموزش داده شد.

ارائه الگوی آموزشی مناسب و اصولی به دانش آموزان ضروری است چرا که این قشر می توانند منتقل کننده آموزش های فرا گرفته شده به محیط خانواده باشند.

رکاب زنی کارکنان توزیع برق مرکزی به مناسبت روز زمین پاک

همزمان با 2اردیبهشت روز زمین  پاک ،تعدادی از همکاران جهت حضوردر محل کار رکاب زدند.

43نفر از کارکنان شرکت با شعار زمین پاک وترویج فرهنگ زیست محیطی و ایجاد حساسیت میان اقشار جامعه برای صیانت از زمین جهت کاهش آلایندگی ها رکاب زدند.

شایان ذکر است ،در خیلی از کشورها روز ۲۲ آوریل همزمان با 2اردیبهشت روز زمین پاک و جوامع بسیاری نیز هفتهٔ زمین را با آغاز روز زمین جشن می‌گیرند و تمام هفته را به فعالیت های زیست محیطی اختصاص می‌دهند.

در حاشیه کنفرانس شبکه های توزیع نیروی برق از غرفه داران نمایشگاه توانمندی های صنعت برق در سمنان تجلیل شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان، از تلاش ها و فعالیت های غرفه داران نمایشگاه توانمندی های صنعت برق که در حاشیه بیست و دومین کنفرانس شبکه های توزیع نیروی برق در دانشگاه سمنان برپا شده است تجلیل کرد.

مهندس سیدمحمد موسوی زاده در این برنامه با حضور در غرفه های این نمایشگاه با اهدای شاخه گل و لوح سپاس، از فعالیت غرفه داران در برپایی این نمایشگاه تجلیل کرد.

وی در گفت و گو با غرفه داران ، در جریان فعالیت های آنان در این نمایشگاه قرار گرفت و ضمن قدردانی برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

دریافت لوح تقدیر توسط  مدیر امور آبفای خرمدره از رئیس ستاد دهه فجر استان زنجان

آقای سید جواد موسوی مدیر امور آبفای خرمدره از رئیس ستاد دهه فجر استان زنجان در راستای اجرای برنامه های مختلف و برنامه های دهه فجر ، لوح تقدیر دریافت کرد.

در متن این لوح آمده است :

 برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان امور آبفای خرم دره

مراسم تجلیل از بازنشستگان امور آبفای خرم دره با حضور معاونت بهره برداری ، فرماندار شهرستان ، مدیر امور آبفای خرمدره ، کارکنان و خانواده های آنها برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی : 3 نفر از همکاران شاغل در امور آبفای این شهرستان ، آقایان فیروز نجاتی،حسن کلانتری،داود خداکرمی به مناسبت بازنشستگی تجلیل شدند .

در این مراسم سید جواد موسوی مدیر امورآبفای شهرستان از زحمات کارکنان بازنشسته طی سی سال خدمت در راستای تامین و توزیع آب شرب سالم و بهداشتی تقدیر کرد .

همایش تجلیل از زنان فرهیخته صنعت توزیع برق در اهواز برگزار گردید

    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز طی مراسمی با حضور مدیران عامل همایشی جهت تجلیل از بانوان شاغل در شرکتهای توزیع نیروی برق اهواز و استان خوزستان در سالن اجتماعات امام خامنه ای مجتمع فجر سپاه اهوازدر فروردین ماه96 برگزار گردید.

بسيجيان برق باختر در اردوي راهيان نور

به منظور تجديد پيمان با آرمانهاي بلند بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و بيعت دوباره با رهبر گرانقدر انقلاب و گراميداشت ياد و خاطره شهدا و رزمندگان ايثارگر هشت سال دفاع مقدس، كاروان راهيان نور پايگاه مقاومت بسيج حضرت ولي عصر(عج) برق باختر به مناطق عملياتي جنوب كشور اعزام گرديد.

كاروان بسيجيان اعزامي به مناطق جنگي جنوب از يادمانهاي شهيد آويني ، كانال كميل و حنظله، شهداي فكه ، شهداي طلائيه و دهلاويه و همچنين از موزه دفاع مقدس ديدن و با قرائت زيارت عاشورا و دعاي ندبه در مزار شهداي گمنام با آرمانهاي اين عزيزان پيمان بستند.

Pages