اخبار پیمانکاران

عنوان ها و برنامه هاي هفته کارگر در استان اعلام شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان برنامه های هفته کارگر را در استان اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي، "سيدنور محمدپور" با اشاره به تشکیل نشست های مختلف برنامه ریزی و هماهنگی در این اداره کل، به منظور برگزاری مطلوب ویژه برنامه های این هفته، ابراز امیدواری کرد: امسال نیز شاهد اجرای مناسب برنامه های پیش بینی شده باشیم.

برگزاری جلسه شورای فرهنگی شرکت

اولین جلسه شورای فرهنگی شرکت در سال 97 با حضور کلیه اعضاء برگزار شد. در این جلسه ضمن بررسی برنامه های فرهنگی ابلاغی سال 97 و بندهای مختلف آن شامل: ترویج فرهنگ اقامه نماز، فرهنگ قرآنی، عفاف و حجاب، فرهنگ سازمانی و مدیریت مصرف مقرر گردید اقدامات برنامه محور در راستای افزایش سطح کیفی و کمی و اثربخشی بیشتر برنامه های فرهنگی با جدیت و تلاش کلیه اعضا و کمیته های زیر مجموعه صورت پذیرد.

در ادامه جلسه نیز موارد دستور جلسه و امور جاری شرکت مورد بحث و تبادل نظر اعضاء قرار گرفت و موارد مورد نظر صورتجلسه گردید.

ترویج فرهنگ مدیریت مصرف انرژی از طریق تریبون های ائمه جمعه و جماعت

مهندس "علیرضا صبوری" که هفته گذشته به دیدار آیت الله ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در استان رفته بود، ضمن عرض تبریک سال جدید و آرزوی سالی توام با سلامتی و بهروزی برای این عالم روحانی، نسبت به ارتباط بیشتر بین حوزه صنعت برق و روحانیان در سال جدید ابراز امیدواری کرد.

وی با بیان این که با توجه به بحران کم آبی امسال، وضعیت ذخیره سدها نگران کننده است تصریح کرد: با ذخیره آبی سدها، امکان تولید برق آبی نیز کمتر از سال قبل خواهد بود و به این ترتیب، در صورت عدم رعایت قوانین مدیریت مصرف انرژی، در تابستان امسال با مشکل تامین برق مواجه خواهیم شد.

ششمین قسمت برنامه رادیوئی پرتو با موضوع بهینه سازی مصرف برق

ششمین قسمت برنامه رادیوئی پرتو ، با موضوع مدیریت بهینه مصرف برق ، از صدای مرکز سمنان پخش شد .

این برنامه تولیدی که روز سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه به روی آنتن رفت، توسط مهندس وحید تیموری ، کارشناس شرکت توزیع برق استان مطالبی پیرامون راهکارهای بهینه سازی موتورهای الکتریکی در بخش صنعت اطلاع رسانی شد .

پیام تسلیت شرکت توزیع برق خراسان شمالی به مناسبت ارتحال آیت الله مهمان نواز

بسمه تعالی

رحلت عالم جلیل‌القدر و فقیه مجاهد، مرحوم آیت الله حبیب الله مهمان نواز را به خاندان مکرّم و بازماندگان گرامی و به همه‌ی ارادتمندان ایشان به ویژه مردم خداجوی استان خراشان شمالی تسلیت عرض می کنیم.

این عالم بزرگوار از جمله‌ی فضلای روشن‌بین و با اخلاصی بودند که در دوران زندگی شان در جمع نزدیکان علمی و سیاسی حضور یافته و در قبای امام جمعه و جماعت و عضو مجلس خبرگان رهبری، وفادارانه به نهضت مقدس انقلاب اسلامی کمک کرده و خدمات برجسته ای را به انقلاب و نظام ارائه داشتند.

طی کردن مسافت 600 کیلومتری شازند - اهواز توسط پرسنل نیروگاه شازند بعنوان سفیر محیط زیست نیروگاه های کشور

در راستای حمایت از محیط زیست و در روز زمین پاک مهدی مهرابی از پرسنل نیروگاه شازند بعنوان سفیر محیط زیست نیروگاه های کشور با شعار اتحاد برای ارتباط راهی نیروگاه رامین اهواز شد. او مسافت 600 کیلومتری شازند - اهواز را می پیماید و در روز افتتاح دومین همایش مدیران روابط عمومی صنعت برق حرارتی به مقصد می رسد

ترویج ، آموزش و بیان زیبائیهای نماز با روشهای صحیح به فرزندان از وظایف والدین است

 مراسم جشن تکلیف همراه با  اعیاد شعبانیه و  با حضور مدیریت و  کارکنان و فرزندان  انها  در نمازخانه حوزه ستادی  شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد.

برنامه رادیویی پرتو با رویکرد مدیریت مصرف بهینه برق

پنجمین قسمت برنامه رادیوئی پرتو ، از صدای مرکز سمنان اطلاع رسانی شد.

گفتنی است ؛ مهندس وحید تیموری کارشناس شرکت توزیع برق استان سمنان ، پیرامون نحوه صحیح مصرف برق در بخش روشنائی شامل راهکارهای بدون هزینه و هزینه بر ، مطالب کارشناسی خود را تبیین و تشریح کرد.

یادآور می شود : میان پرده نمایشی "آقا و خانم پیک" در خصوص راهکارهای صرفه جوئی در مصرف برق در زمینه روشنایی، از سوی هنرمندان صدا و سیمای مرکز سمنان در این برنامه ارائه شد.

مراسم تجلیل از جانبازان شرکت آب و فاضلاب استان زنجان برگزار شد

مراسم تجلیل از جانبازان بازنشسته و شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز ، با پیگیری های صورت گرفته از سوی امور ایثار گران این شرکت  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان مدیر عامل این شرکت در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وجود جانبازان سرافراز در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان را باعث افتخار دانسته و گفت: عزت و اقتدار امروزی کشور در گرو ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران است.

صعود سراسري كوهنوردان  وزارت نيرو به قله شهباز استان مركزي

به گزارش روابط عمومي برق باختر رضا بهرامي معاون منابع انساني برق باختر بيان داشت :  حدود  150 نفر از كوهنوردان  صنعت  آب  و برق كشور در تاريخ  19 ارديبهشت  ماه سال جاري به ميزباني شركت  برق منطقه اي باختر ، بلندترين  قله استان مركزي را صعود مي نمايند.

وي اظهار داشت : اين صعود در تقويم ورزشي وزارت نيرو گنجانده شده  است و سال  گذشته  نيز 4 برنامه كوهنوردي در برنامه هاي وزارت نيرو قرار گرفته بود .

Pages