اخبار پیمانکاران

مسابقه دارت روز دختران گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) برندگان خود را شناخت

به همت اداره ورزش یک دوره مسابقه دارت به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت معصومه (س)و روزدختران در سه رده بانوان شاغل، خانه­دار و فرزندان دختر در محل مجتمع عالی، آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق  برگزارشد .

در این مسابقه  28  ورزشکار در سه دور با هم به رقابت پرداختند که در پایان در گروه بانوانِ همکار، خانم­ها فرحناز رفیعی ، سارادرخشنده  و  لاله شانکی به ترتیب به مقام­های اول تا سوم دست یافتند.

تجلیل از آزادگان برق لرستان

    به مناسبت سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامیان از آزادگان شاغل و بازنشسته برق لرستان تجلیل بعمل آمد.

  مهندس فریدون خودنیا مدیر عامل شرکت ضمن ابراز خرسندی و خوش آمدگویی به کلیه آزادگان عزیز و مدعوین محترم یاد و خاطره دوران دفاع مقدس را گرامی داشت و بیان نمود: عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون رشادت ها و جانفشانی های کلیه ایثارگران عزیز می باشد.

برگزاری دوره آموزشی روش پاسخگویی به مراجعین در شركت آب و فاضلاب شهری استان سمنان

خانم  مهندس لطفعلیان مدیر دفتر آموزش و منابع انسانی شرکت گفتند : این دوره آموزشی با هدف آشنایی هر چه بیشتر همکاران با نحوه تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی درست به مراجعین برگزار گردید. 

ایشان افزودند: دراین دوره که به مدت  دو روز درمحل دفتر آموزش علمی کاربردی صنعت آب و برق استان سمنان برگزار گردید بیش از 26 نفراز روسا وکارشناسان  حوزه مشترکین و درآمد شرکت  درآن حضور یافتند.

جشن بزرگ راویان خدمت، حامیان همت در شرکت توزیع برق خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، همایش بزرگ تجلیل از بازنشستگان شرکت توزیع برق خراسان شمالی با عنوان راویان خدمت، حامیان همت در تالار مجلل داریوش شهرستان بجنورد برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی در این همایش، راویان سی سال خدمت صادقانه و همسران این بزرگواران یعنی حامیان سی سال همت را اساتید و پیشکسوتان شرکت توصیف کرد و گفت: برگزاری جشن خدمت گذاری صادقانه در صنعت برق به عنوان صنعتی که زیرساخت زیرساخت ها است افتخار بسیار بزرگی است.

مشارکت فعال کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان  در اهدا خون ‏

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، اهدای خون علاوه برسلامت جسم،سلامت روح را هم بدنبال دارد و این عمل خداپسندانه با الهام از آموزه های انسانی و اسلامی برای نجات هموطنان صورت می گیرد و این اقدام در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی توسط مسئولان وکارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان انجام پذیرفت .

برگزاری کارگاه آموزشی " مهندسی آرامش" در توزیع برق مشهد

به گزارش دفتر روابط عمومی، در این همایش که توسط معاونت منابع انسانی و امور کارکنان برگزار شد، دکتر خسروی از اساتید دانشگاه و مدرس این کارگاه آموزشی گفت: بزرگترین رنج جامعه امروز ما، ناآرامی است و متأسفانه بالاترین نرخ مصرف دارو در دنیا مربوط به مصرف داروهای ضد افسردگی است.

آمار مصرف داروهای ضد افسردگی در 29 کشور توسعه یافته جهان نشان می دهد که تا سال 2020 نرخ مصرف این نوع دارو از رتبه 4 به رتبه 2 خواهد رسید.

انعقاد تفاهم‌نامه بین شرکت برق منطقه‌ای و سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، در این جلسه مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با اشاره به کسب رتبه اول فرهنگی وزارت نیرو توسط صنعت آب و برق استان یزد، بر بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و امکانات سازمان تبلیغات برای کارکنان شرکت برق منطقه‌ای یزد برای ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز تاکید کرد.

وی میزبانی از یازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآنی وزارت نیرو در سال گذشته را افتخار استان یزد دانست و اظهار داشت: برگزاری بسیار مناسب مسابقات بزرگ قرآنی وزارت نیرو و میزبانی شایسته صنعت آب و برق استان، قدردانی وزیر نیرو را به همراه داشت.

برگزاری مراسم هم اندیشی بانوان صنعت اب و برق استان کرمان با حضور مشاور وزیر نیرو در امور بانوان

 جلسه هم اندیشی بانوان صنعت آب و برق این استان با حضور خانم قیومی مشاور وزیر نیرو در امور بانوان و مسئولان امور بانوان در شرکت های مادر تخصصی و با حضور بانوان پرسنل شرکت های آب و برق در محل تالار اجتماعات برق منطقه ای برگزار شد. در این نشست مشاور وزیر نیرو در امور بانوان طی سخنانی اظهار داشت: در مجموعه صنعت آب و برق پتانسیل خوبی در خصوص نیروی انسانی وجود دارد و حضور بانوان در جمع مدیران میانی این صنعت نشان دهنده تخصص و تجربه و پشتکار بانوان است .

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در دیدار با مهندس علیزاده

اگر قصد دارید عزیز شوید، به مردم خدمت کنید

سردار کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در دیدار با مهندس علیزاده با اهداء لوح تبریک انتصاب از خدمات ارزشمند اینشرکت در خدمت رسانی به مردم منطقه قدردانی و به تعامل نزدیک وشایسته ی دوطرف تاکید کرد.

آزادگان سرافراز نمونه هایی بی بدیل از صبر و ایثار و مقاومت هستند

در آستانه 26 مرداد ماه ، سالروز آغاز بازگشت سرافرازانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با همکار آزاده این شرکت دیدار کرد .

مهندس سید محمد موسوی زاده در این دیدار ضمن تقدیر از جانفشانی و فداکاری آزادگان به ویژه همکار آزاده شرکت در طول دوران اسارت ، بیان داشت : آزادگان سرافراز میهن اسلامی ، نمونه هائی بی بدیل و الگوهای بارز صبر و ایثار و مقاومت هستند .

Pages