اخبار وزارت نیرو

ارزآوری 20 میلیون دلاری با فروش نسل جدید آنالایزرهای آب

مدیر بازاریابی و فروش شرکت دانش بنیان سیال ابزار دقیق میهن گفت: فروش آنالایزرهای مالتی چنل سالانه 20 میلیارد دلار برای کشور ارز آوری دارد.

جذب سرمایه‌گذاری 100 میلیون یورویی برای اجرای طرح اسکادای تهران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران از افزایش حدود 2 برابری ظرفیت تصفیه‌خانه‌های فاضلاب تهران در 4 سال گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس «محمد پرورش» مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران در نشست خبری حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تأسیسات آب و فاضلاب تهران با اشاره به اقدامات انجام شده در 4 سال گذشته اظهار داشت: به طور کل در این سال ها حدود 6 هزار میلیارد تومان برای پروژه های آب و فاضلاب در استان تهران هزینه شد و ما توانستیم 10 تا 12 طرح بزرگ را به سرانجام برسانیم.

طوفان شب گذشته شمال كشور توسط برق مديريت شد

آماده باش شبانه از توانير تا آخرين نقطه شمال كشور؛

 

بيش از 300 اكيپ عملياتي در شركت هاي توزيع نيروي برق شمال كشور به حالت آماده باش بودند و علاوه براين در موج اول 50 اكيپ نيز از 7 شركت همجوار به شمال كشور اعزام شده بودند تا دركنار ساير پرسنل عملياتي حوادث ناشي از طوفان را در شبكه برق رفع كنند.

حرکت صنعت آب به تولید محصولات برآمده از تحقيقات و توسعه

قائم‌مقام وزیر نیرو در امور بین‌الملل و پشتیبانی صنایع آب و برق گفت: در صنعت آب و صنایع وابسته در حال ورود از تولیدات صنعتی به نسل جدیدی که محصولات برآمده از تحقیقات و توسعه هستیم.

مدیریت بهینه منابع آب ضامن پایداری محیط زیست و پایداری سلامت انسان هاست

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران بر ضرورت مدیریت بهینه منابع آب، به منظور دستیابی به پایداری محیط زیست و در نتیجه پایداری سلامت انسانها در جهان تاکید کرد.

هماهنگي توانير با 7 شركت توزيع براي اعزام اكيپ هاي عملياتي برق به شمال كشور

شركت توانير با توجه به احتمال وقوع وزش بادي با سرعت 120 كيلومتر در ساعت، به شركت هاي برق شمال كشور اعلام آماده باش داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)؛ مهندس «مسعود صادقي» مديركل دفتر نظارت بر توزيع توانير درهمين زمينه از هماهنگي ايجاد شده در اين خصوص خبر داد و گفت: تاكنون علاوه بر شركت هاي توزيع نيروي برق مازندران، غرب مازندران، گلستان و گيلان با 7 شركت توزيع نيروي برق ديگر در استان هاي همجوار مناطق مذكور هماهنگي هاي لازم انجام شده است.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب آغاز به‌کار کرد

حضور فعال 20 کشور خارجی در نمایشگاه امسال

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور 363 شرکت داخلی و خارجی امروز (دوشنبه) با حضور سرپرست وزارت نیرو، صنعتگران داخلی و شماری از سفرای خارجی حاضر در نمایشگاه آغاز به‌کار کرد.

وجود 58 هزار حلقه چاه غیرمجاز در آذربایجان غربی

سدها عامل خشکی دریاچه ارومیه نیستند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی گفت: تاثیر سدها بر روند خشکی دریاچه ارومیه حداکثر ده درصد بوده و کاهش روان آب‌ها و بارش‌های موثر، تغییر الگوی کشت، برداشت‌های بی‌رویه در بالادست و نیز تبخیر بالا در اثر تغییرات اقلیم از عوامل موثر بر این موضوع بوده است.

Pages