اخبار وزارت نیرو

حمایت یکصدتن از مدیران ارشد صنعت آب و برق از وزیر پیشنهادی نیرو

در متن بیانیه آمده است:  خبر نويد بخش معرفى جناب آقاى مهندس بيطرف بعنوان وزير پيشنهادى جهت تصدى پست وزارت نيرو جان تازه‌اى در كالبد صنعت مقتدر و پرتوان آب و برق دميد و بارقه‌هايى از اميد در آسمان وسيع اين صنعت به درخشش درآمد .
بدون ترديد وجود اين شخصيت فرهيخته، سلیم‌النفس، ارزشمدار و كارآزموده در كسوت سكاندارى صنعت آب و برق كشور، افقى تابان و سرشار از بالندگى را پيش روى اين صنعت ممتاز و برجسته ترسيم مي‌نمايد .

بهره‌برداری از پانصدمین پست اتوماسیون توزیع برق تهران با نام شهید "محسن حججی"

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این مراسم که با حضور مهندس "حسین صبوری" مدیر عامل شرکت و همراهی معاونان ستاد راهبردی و هماهنگی و نظارت و همچنین تنی چند از مدیران و کارشناسان حوزه بهره برداری در محل دیسپاچینگ شرکت برگزار شد؛ مهندس کامبیز ناظریان،معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت، گزارشی از وضعیت شبکه برق رسانی تهران ارائه کرد.

قدردانی وزیر نیرو از همکاران و فعالان صنعت آب و برق

وزیر نیرو با ارسال پیامی از تلاش و فعالیت تمامی کارکنان و فعالان صنعت آب و برق در طول دولت یازدهم قدردانی کرد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، متن پیام مهندس "حمید چیت‌چیان" وزیر نیرو به شرح زیر است:
همكاران گرامي و ارجمند

اپلیکیشن شیرهای کشاورزی سد دز طراحی شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "ایمان جعفری" طراح این اپلیکیشن گفت: در نسخه اولیه این اپلیکیشن برای اجرا در سیستم عامل اندروید، گزینه های کاربردی شامل اطلاعات فنی، دستورالعمل ها و تصاویر، ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه اپلیکیشن شیرهای کشاورزی برای نیروهای بهره بردار و پرسنل تعمیراتی در فرآیند بهره برداری و نگهداری قابل استفاده است، افزود: در نسخه های بعدی این اپلیکیشن، امکاناتی همچون بارکد خوان برای تسهیل فرآیند جستجوی اطلاعات، نقشه های فنی همراه با ذکر جزئیات و طرح های گرافیکی حرفه ای تر در دستور کار قرار گرفته است.

بازدید کارشناسان فناوری انرژی اتریش از سامانه‌های هوشمند شبکه توزیع استان بوشهر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "امرالله پاراد" در جریان بازدید هیات اتریشی از سیستم اطلاعات مکانی این شرکت اظهار داشت: انرژی در استان‌های گرمسیری کشور مانند بوشهر به واسطه اهمیت فراوانش برای استفاده وسایل خنک کننده زیر ساخت آسایش مشترکان نیز محسوب می‌شود.
مدیرعامل ادامه داد: با توجه به حساسیت و نقش مهم برق در زندگی مردم کنترل آن به شیوه سنتی امکان پذیر نبوده در همین راستا حرکت به سمت استفاده از اتوماسیون تجهیزات و سیستم‌های هوشمند در دستور کار شرکت‌های توزیع نیروی برق قرار گرفته است.

خسارت فراوانی به شبکه‌های برق گچساران وارد شد

شبکه برق پایدار است

فرماندار گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از وارد شدن خسارات فراوان به شبکه های توزیع برق در این شهرستان بدلیل تندبادهای شدید خبر داد.

8 دشت استان اصفهان در اولویت طرح احیا

8 دشت استان اصفهان به دلیل تأمین آب شرب شهرها از منابع آب زیرزمینی در اولویت اقدامات طرح احیا قرارمی گیرند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، چهارمین جلسه کارگروه طرح احیا وتعادل بخشی منابع آب زیرزمینی استان اصفهان درسال 96 باحضورمدیرعامل، معاون حفاظت و بهره برداری، جمعی از مدیران و کارشناسان فعال در طرح، در محل شرکت آب منطقه ای اصفهان برگزار شد.

اجرای طرح‌های نیمه تمام آبرسانی به شهر علی آباد کتول از محل منابع داخلی و تبصره 3

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "محمد هادی رحمتی" در این باره افزود: با توجه به افزایش جمعیت و رشد بازار شرکت آب و فاضلاب استان گلستان طی دو سال گذشته برای اجرای طرح‌های عمرانی شهرعلی آباد کتول با کمبود شدید منابع مالی رو به رو بوده و در این مدت از محل منابع داخلی و درآمدهای تبصره 3 توانستیم اقدامات خوبی در این راستا انجام دهیم.

خط 63 کیلوولت مسکن مهر انزلی برق‌دار شد

پروژه خط 63 کیلوولت تغذیه پست مسکن مهر انزلی با هدف تأمین تغذیه پست مسکن مهر بندر انزلی و تأمین برق مصرفی مشترکین شهرستان بندر انزلی در پیک بار سال جاری و افزایش قابلیت اطمینان شبکه فوق توزیع استان گیلان برق‌دار شد.

رشد پيك تهران 6 درصد بيشتر از سال گذشته

مديرعامل برق منطقه‌اي تهران در جمع شركت‌هاي مشاور، پيمانكار، سازنده و تامين كننده تجهيزات پروژه‌هاي برق منطقه‌اي تهران گفت: رشد پيك امسال حدود 6 درصد بيشتر از سال گذشته و 12 درصد بيش از سال 94 بوده است. 

Pages