اخبار برق

 افتتاح 9 پروژه عمرانی برق رسانی در هفته دولت امسال

                 

مدیرتوزیع برق شهرستان گرمسار از افتتاح 9 پروژه عمرانی برق رسانی در هفته دولت سال جاری خبر داد.

حسین صفری بیان داشت: به منظور بهره برداری از این پروژه ها، مبلغ 13 میلیارد و 205 میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.

وی با ابراز این که پروژه راه اندازی فاز اول نیروگاه یک مگاواتی بخش خصوصی (DG) با اعتبار 10 میلیارد ریال افتتاح خواهد شد گفت: نصب چهاردستگاه جداکننده (سکسیونر) جهت ارتباط خطوط 20کیلوولت هوائی ایوانکی با هزینه 452 میلیون ریال ، از پروژه هایی است که بهره برداری می شود.

در مواقع بحران، شبکه های مخابراتی از مهم ترین ابزارهای مدیریت بحران هستند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در جلسه تخصصی کارگروه ارتباطات و مخابرات مدیریت بحران استان فارس که به میزبانی این شرکت برگزارشد، گفت: در مواقع وقوع بحران، به ویژه بلایای طبیعی مثل سیل ،زلزله و ... شبکه های مخابراتی از مهم ترین ابزارهای امدادرسانی و مدیریت بحران به حساب می آیند به همین دلیل تداوم کارکرد صحیح در این مواقع از اهمیت بسیار برخوردار است.

استقرار میزخدمت در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: در راستای تأمین حقوق شهروندان و تکریم مراجعین میز خدمت در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، عباس گودرزی اظهار داشت: در راستای اجرای بخشنامه ریاست جمهوری و همچنین تأمین حقوق شهروندان، تکریم مراجعین، افزایش رضایت‌مندی و پاسخگویی مناسب و ارائه خدمات به موقع و سریع و با توجه به مصوبه شورای‌ عالی اداری میز خدمت در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان استقرار یافت.

دوره آشنايي با سيستم ها و مدارهاي مخابراتي توسط كارشناسان خبره ديسپاچينگ برق فارس برگزار شد

در جهت افزايش آگاهي از دستاوردهاي برق فارس در زمينه توسعه زيرساخت هاي مخابراتي و آشنايي با جديدترين دستاوردهاي ديسپاچينگي، دوره آشنايي با سيستم ها و مدارهاي مخابراتي بخش انتقال توسط همكاران امور ديسپاچينگ و مخابرات شركت برق منطقه اي فارس و با پيگيري دفتر آموزش و منابع انساني برگزار گرديد.

نصب 298 دستگاه كليدگازي در شبكه برق كلانشهر اهواز

مديرعامل اين شركت بيان داشت: بروزرساني شبكه و استفاده ازتجهيزات نوين و متناسب با ظرفيت مورد نياز، از جمله اقدامات استراتژيك برق در كلانشهر اهواز به منظور حفظ پايداري شبكه و افزايش قدرت مانور است تا از بروز حوادثي مشابه بحران سال95 جلوگيري كنيم.

مهندس حسن كريمي در ادامه افزود: با اطمينان اعلام مي كنيم كه امروز از مرحله تامين برق عبور كرده ايم و دستيابي به ولتاژ و كيفيت مطلوب و تحقق چشم انداز 1410 يعني رسيدن به 99 دقيقه خاموشي درسال موردنظر ما است.

ارزيابي وضعيت روشنايي معابر مديريت برق شهرستان هاي استان خراسان رضوي

مدير دفتر نظارت بر بهره برداري شركت، ضمن برشمردن اين اقدام به عنوان حركتي منسجم ، هماهنگ و با برنامه ريزي قبلي گفت: چك ليست هاي مشخصي از سوي دفتر نظارت بر بهره برداري تهيه و طي مكاتبه، در اختيار ارزيابان كه از شهرستان هاي مختلف بودند قرار گرفت و سپس برنامه ارزيابي كه طي اسفندماه سال 1396 تنظيم شده بود، به شهرستان ها ابلاغ شد.

وي افزود: در اين ارزيابي كه با نظارت مستقيم كارشناسان دفتر نظارت بر بهره برداري اجرا گرديد، علاوه بر وضعيت روشنايي شهرها، وضعيت روشنايي معابر برخي از روستاها نيز مورد ارزيابي قرار گرفت.

افزايش سرعت بازديد شبكه برق استان يزد با نرم افزار سرويس و نگهداري

مهندس كاظم كرمي در حاشيه برگزاري كارگاه آموزش نرم افزار سرويس و نگهداري كه مختص بهره برداران، پيمانكاران و كارشناسان برگزار شد، افزود: با بهره گيري از نرم افزار سرويس و نگهداري ،سرعت و دقت در بازديدهاي شبكه افزايش مي يابد.

وي با اشاره به اينكه اين نرم افزار به صورت مستقيم از اطلاعات سيستم مكاني استفاده مي كند، اضافه كرد: اين نرم افراز امكان صحت سنجي اطلاعات را آسان كرده و قابليت مكانيزه شدن بازديد سرويس ها و تهيه گزارش الكترونيكي را فراهم مي كند.

حضور مهندس علیزاده مدیرعامل توزیع برق استان زنجان درجمع مردم شهرستان ابهر

به گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، طی اطلاع رسانی های قبلی در سطح شهرستان ابهر مبنی بر حضور مدیرعامل این شرکت در محل مدیریت توزیع برق شهرستان به منظور رسیدگی به درخواست ها ومطالبات مردم ، مهندس علیزاده در زمان مقرر در محل حاضر شد و ضمن دیدار با مردم دستور رسیدگی به مطالبات مردمی را صادر کرد.

بهره برداری از هشت پروژه عمرانی برق رسانی در شهرستان سرخه و71 درصد انرژی مصرفی استان صرف فعالیت های تولیدی

همزمان با هفته دولت انجام می شود؛

 

مدیرتوزیع برق شهرستان سرخه از افتتاح هشت پروژه عمرانی برق رسانی در هفته دولت سال جاری در این شهرستان اطلاع داد.

مهدی پاک طینت با بیان این که پروژه احداث پست زمینی کمپکت و 360 متر شبکه فشار متوسط زمینی با اعتبار یک میلیارد و 843 میلیون ریال بهره برداری خواهد شد گفت: دو دستگاه پست و 883 متر شبکه فشار متوسط هوائی در روستای لاسجرد به مبلغ 699 میلیون ریال ، به عنوان پروژه قابل افتتاح محسوب می شود.

بیش از دو میلیون مگاوات ساعت انرژی برق تولید شده است

حجت اسدی اعلام کرد: انرژی تولیدی نیروگاه بندرعباس در سال جاری از مرز دو میلیون مگاوات ساعت گذشت.

Pages