اخبار برق

بهره برداری از نیروگاه زمین گرمایی سبلان در ماه‌های آینده

علیرضا علیزاده گفت: ۵ مگاوات از نیروگاه زمین گرمایی سبلان در چند ماه آینده به بهره‌برداری رسیده و وارد چرخه برق‌رسانی استان خواهد شد.

وی گفت: سال گذشته برای ۲۹۷ خانواده عشایری پنل‌های تولید برق خورشیدی اعطا شد تا نیازهای برق آن‌ها را در قشلاق تامین کند و نیازی به برق رسانی دولت نداشته باشند.

مدیر عامل شرکت برق استان اردبیل تصریح کرد: از سال گذشته استفاده از سیم‌های آلومینیومی به جای سیم‌های مسی در دستور کار قرار گرفته که در کاهش هزینه و افزایش بهره‌وری در این زمینه بسیار موثر بوده است.

معارفه مدیران جدید امور مالی، نظارت بر خدمات مشترکین و امور خدمات

 

در نشست تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید، حسن قاسمی به عنوان مدیر جدید امور مالی، محمد عقیل بیگلری به سمت مدیر دفتر نظارت بر خدمات مشترکین و مهرزاد ایزدپرست به عنونا مدیر امور خدمات عمومی شرکت معرفی شدند.

آگهی‌های استخدام برق ۷ تیرماه ۹۶

آگهی‌های استخدامی برق ۷ تیرماه ۹۶ (کارشناسی و کاردانی) در بخش‌های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می‌توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روزهای بعد نیز وجود دارد.

 

مهندس سیستم، مسلط به پردازش سيگنال و سيستم‌های مخابراتی و راداری 2-مهندس الکترونیک يا کامپیوتر، پياده‌سازی سيستم‌های DSP روی FPGA، مسلط به VHDL و محصولات Xilinx
electronic.telecom.job@ gmail.com

* مهندس برق و مکانیک * , ارشد ، پایه 2 و 3 , دارای پروانه نظام‎مهندسی،جهت
شرکت حقوقي 44968976

لزوم رعایت مدیریت مصرف برق در اماکن مذهبی به عنوان الگوهای دینی

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، حاجی‌رضا تیموری در گردهمایی ائمه جمعه استان همدان که با حضور مدیران عامل و ائمه جماعات صنعت آب و برق برگزار شد، با اشاره به اهمیت انرژی برق اظهار داشت: برق امروزه کالایی است که زندگی روزمره مردم به شدت وابسته به آن است و با تغییر تدریجی سبک زندگی در کلان شهرها، شهرهای کوچک و روستاها این وابستگی افزون‌تر می شود.

مبادله برق با ۴ کشور همسایه در شمال غرب کشور

جمهوری اسلامی ایران در حوزه جغرافیایی شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان با کشورهای جمهوری آذربایجان، ترکیه، ارمنستان، عراق و جمهوری خودمختار نخجوان (جمهوری آذربایجان) کارتبادل و ترانزیت برق را انجام می‌دهد.

وی افزود: قرارداد با کشورهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان، چون به حالت تبادل است لذا در پایان هر سال میلادی، میزان واردات و صادرات انرژی برق به این کشور‌ها پایاپای می‌شود.

تست۴۶۰۰۸۰ فقره کنتور برق و تعویض۲۶۵۵۷ کنتور معیوب

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در گفتگو با روابط عمومی شرکت ضمن اعلام این خبر گفت : در سال گذشته ۴۶۰۰۸۰ فقره کنتور برق تست و بازرسی شده ۲۶۵۵۷ کنتور معیوب تعویض و جایگزین شده است .

اکبر حسن بکلو تصریح کرد : در سال گذشته برق مورد نیاز تعداد ۳۲۰۵۷ مشترک جدید تامین و برای افزایش پایداری و قابلیت اطمینان در شبکه های توزیع نیروی برق استان، ۱۵۸ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت احداث شده است .

رونمایی از اولین "استون مارتین" تمام الکتریکی در سال ۲۰۱۹

 مدتی است که مهندسان این شرکت انگلیسی در حال کار روی خودروی الکتریکی با نام "RapidE" هستند. اکنون اعلام کردند در سال ۲۰۱۹ تعداد ۱۵۵ دستگاه از این مدل خودرو تولید خواهند کرد.

استون مارتین اطمینان خاطر داده است که سیستم تعلیق این خودرو همانند مدل "V۱۲ " خواهد بود و عملکرد خوب خود را با وجود جایگزینی حالت احتراق با نیروی باتری از دست نخواهد داد.

البته تجربه رانندگی با این خودروی تمام الکتریکی بسیار متفاوت خواهد بود. گرچه که صدای لذت‌بخش مدل "V۱۲ " وجود نخواهد داشت، اما در عوض رانندگان از ذخایر بزرگ گشتاور حاصل از توقف بهره‌مند خواهد بود.

امتیاز خوب برای شرکت توزیع برق استان سمنان در بزرگداشت حماسه فتح خرمشهر

سرهنگ پاسدار محمد حسن سلامی ، دبیر ستاد گرامیداشت سوم خرداد استان سمنان ، با ارسال لوح تقدیری به مهندس سیدمحمد موسوی زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ، از زحمات، تلاش ها و مجاهدت های مخلصانه و انقلابی ایشان و همکاران این شرکت در بزرگداشت سالروز حماسه جاودانه آزادسازی خرمشهر تشکر و قدردانی به عمل آورده و عملکرد دستگاه را در ارزیابی برنامه ها و فعالیت های انجام شده در پاسداشت این حماسه عظیم، خوب اعلام نموده است .

دستگاه های اجرائی در زمینه اصلاح رفتار در مصرف انرژی برق الگو باشند

مدیر عامل شرکت توزیع برق کرمانشاه در جلسه نمایندگان انرژی ادارات:

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، در این جلسه که با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق و نمایندگان انرژی ادارات استان کرمانشاه برگزار شد. مهندس مرادی مجد، با اشاره به این که دستگاه های اجرائی بایستی در زمینه اصلاح رفتار در مصرف انرژی برق الگو و نمونه باشند، گفت: میزان برق مصرفی ادارات استان دو برابر میانگین کشوری است و این موضوع باعث می شود تا با همکاری و همفکری یکدیگر، راهکارها و گام های عملی برای کاهش این میزان از مصرف انرژی برداریم.

بهره برداری از  دو نیروگاه مقیاس کوچک در منطقه تحت پوشش توزیع برق مازندران

رضا غفاری اعلام کرد :  از ابتدای سال جاری دو نیروگاه مقیاس کوچک در محدوده این شرکت  به بهره برداری رسیده است.

وی گفت :  اولین نیروگاه در محدوده شهرستان آمل با ظرفیت یک مگاوات در اردیبهشت ماه سال جاری به بهره برداری رسید. همچنین از نیروگاه دوم در محدوده شهرستان میاندرود با ظرفیت 1400 کیلووات (4/1مگاوات) طی خرداد سال جاری بهره برداری گردید.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق مازندران گفت :  تا پایان سال جاری سه نیروگاه در حال ساخت با ظرفیت تقریبی 8 مگاوات راه‌اندازی خواهد شد.

Pages