اخبار برق

افتتاح ساختمان اداري امور برق نواحي شهرستان كرمان به گزارش توزیع برق شمال کرمان

حميد عليزاده مدير امور برق نواحي با گراميداشت ياد وخاطره حماسه سازان فتح خرمشهر و شهداي دفاع مقدس گفت: افتخار ما خدمت رساني و تامين برق پايدار ومطمئن در جهت رفاه وآرامش  همشهريان  مي باشد.

وي ادامه داد: همراهي و همدلي ميان مردم و مسئولين مي تواند گره گشا بوده و در جهت پيشرفت و توسعه صنعت برق موثر خواهد بود.

اختراع دستگاه هوشمند ذخیره برق در خانه، توسط یک ایرانی در نیوکاسل

این دستگاه که CLES نام دارد، بر اساس اختراع بهداد مقتدری یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه نیوکاسل ساخته شده است.

 

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت مصرف برق برای صنایع و کشاورزی

مدیر عامل شرکت طی سخنان مبسوطی اهمیت و جایگاه برق و اهمیت صنعتگران و کشاورزان را در همکاری با شرکت توزیع تشریح کرد.
فریدون خودنیا در ابتدا به نقش تعیین کننده کشاورزان و صنایع اشاره کرد و گفت: این دو قشر زحمت کش و تأثیرگذار بیشترین نقش را در راستای تولید و اشتغال و مهمتر از آن موضوع مهم خودکفایی که زیر بنایی اقتصاد مقاومتی است ایفا می کنند.

باید نگاه سیستماتیک و دانش محور به مدیریت بحران و پدافند غیر عامل داشت به گزارش برق منطقه ای خوزستان

اعضای شرکت کننده درنخستین نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران صنعت برق در جنوب کشور برداشتن نگاه سیستماتیک و دانش محور به مدیریت بحران و پدافند غیر عامل تاکید کردند.

مدیر کل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت نیرو در شیراز گفت  :دیدگاه و راهبرد وزارت نیرو به مدیریت دانش کاملا تخصصی است .

بمنظور هماهنگی و نحوه پیاده سازی مدیریت دانش در وزارت نيرو ، با حضور دكتر خلیل بانان مدیر کل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت نیرو ، مهندس رضایی معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت توانیر ، مدیران عامل برق و آب كشور و استان ، معاونین شرکت های مادر تخصصی وزارت نیرو ،  اعضای کمیته علمی مديريت دانش، آقای اگیوارا استاد بین المللی مدیریت دانش سازمانی بهره وری آسیایی (  APO) ، به میزبانی شرکت برق منطقه ای فارس و در سالن کنفرانس این شرکت برگزار گردید ..

تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95

 همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار تابستان 95 تجلیل شد.

محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در این نشست با بیان این‌که استان یزد دارای یکی از پایدارترین شبکه‌های برق کشور است؛ یزد را قطب تولید انرژی الکتریکی  توصیف کرد و افزود: باوجود این پتانسیل تولید برق و همچنین ارتباط با 5 نیروگاه کشور از طریق 5 خط 400 کیلوولت، پایداری مناسبی در شبکه پدید آمده که شرایط را برای صنعت مطلوب نموده است.

حضور همکاران شرکت توزیع برق شهرستان مشهد در کرمانشاه به گزارش توزیع برق کرمانشاه

      جمعی از همکاران شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد به منظور تعامل بین سازمانی و انتقال و تبادل تجارب در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه حضور پیدا کردند.

در این حضور یک روزه که با جلسه تبادل تجربیات مشترک بین مدیران مالی، خدمات و تدارکات هردو شرکت آغاز شد، مهندس مرادی مجد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گزارشی از فعالیت های شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه را ارائه نمودند. مهمانان توزیع برق مشهد همچنین از بخش های مختلف شرکت ازجمله امور دیسپاچینگ، انبار مرکزی و سالن ورزشی شهید چاله چاله را بازدید نمودند.

 

نیروگاهی به اندازه یخچال برای تامین برق و انرژی خانه‌ها

جعبه‌ای را درون خانه‌تان تصور کنید که هم‌اندازه یک یخچال است و نه تنها می‌تواند برق تولید و ذخیره کند، بلکه می‌تواند گرما و سرمای خانه را نیز تامین کند،‌آب را گرم کرده و حتی برای استفاده یا فروش،‌اکسیژن و هیدروژن تولید کند.

اين ايده گروهي از محققان دانشگاه نيوكاسل به رهبري پروفسور بهداد مقتدري و شركتي استراليايي به نام اينفراتك است كه درتلاشند آن را به واقعيت تبديل كنند.

اين سيستم كه به اختصار CLES ناميده مي‌شود،‌ براساس ابداع بهداد مقتدري استاد دانشگاه نيوكاسل و با همكاري شركت اينفراتك ساخته مي‌شود كه مسئوليت توسعه فني و بازاريابي اين سيستم را به عهده دارد.

افزایش خدمات غیر حضوری شرکت توزیع برق در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک به گزارش توزیع برق اردبیل

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک در مورد راه‌اندازی سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین صنعت برق نسبت به عملیاتی کردن 20 خدمت در سال‌ جاری اقدام خواهد شد .

مهندس مسعود عباسی در گفت‌و گو با روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اردبیل، اظهار کرد: در حال حاضر پنج خدمت با عنوانهای درخواست پیگیری انشعاب، رؤیت قبوض، تغییر نام، پرداخت هزینه انشعاب و افزایش و کاهش قدرت انشعاب با همکاری دفتر ICT ودفتر فروش وخدمات مشترکین  درحال بهره برداری می باشند 

Pages