اخبار برق

ثبت ولتاژ انرژی تحویلی بیش از 100هزار مشترک برق در استان مرکزی

مهندس حسین شمسی با اعلام این خبرگفت: ثبت ولتاژ انرژی تحویلی در قبوض برق مشترکین، برای نخستین بار در کشور در راستای پیاده سازی حقوق شهروندی در استان مرکزی اجرا شد.

اجرای یک پروژه بهینه سازی شبکه توزیع برق در سمنان

علیرضا قیومی گفت: به منظور افزایش قابلیت اطمینان خطوط برق رسانی،بهینه سازی شبکه موجود و ارتباط بین دستگاه های توزیع برق، این پروژه عملیاتی شده است.

وی بااشاره به این که کابل کشی فشار متوسط زمینی بلوار 17 شهریور حدفاصل پست زمینی خوابگاه اندیشه تا ایستگاه زمینی بلوار انجام شده گفت: این پروژه به طول 420 متر و با استفاده از یک هزار و 350 متر کابل 20 کیلوولت به اجرا درآمده است.

وی تصریح کرد: برای بهره برداری از این پروژه ی عمرانی، مبلغ یک میلیارد و 550 میلیون ریال هزینه صرف شده است.

 

اولين مركز راهبري و پايش مخابرات ديسپاچينگ جنوب كشور افتتاح شد .

به ميمنت دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي و با حضور مهندس عبدالعزيز كريمي مدير عامل برق فارس ، مهندس عبدالرسول مظلوم زاده معاونت هماهنگي، مهندس غلامرضا صفاري مدير امور ديسپاچينگ منطقه جنوب كشور و جمعي از مديران و كارشناسان، اولين مركز پايش مخابراتي ديسپاچينگ منطقه جنوب كشور افتتاح شد و مورد بهره برداري قرارگرفت .

استقرار و فعالیت میز خدمت برق در مساجد روستاهای استان سمنان

به مناسبت چهل سالگی انقلاب ، 43 میزخدمت برق در مساجد روستاهای استان سمنان تشکیل و فعالیت نمود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان باعنوان این مطلب بیان داشت: به منظور ارتباط چهره به چهره و بررسی و رسیدگی حضوری به مسائل و مشکلات احتمالی مردم در حوزه برق ، میزخدمت در مساجد روستاهای استان مستقر و به موارد مطروحه در حوزه ماموریت و مسئولیت این شرکت پاسخگوئی شد.

برنامه آموزش ایمنی و مدیریت مصرف برق برای دانش آموزان اجرا شد

در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی که در محل نمایشگاه دائمی کرمانشاه برگزار شد، در غرفه مختص به شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ضمن ارائه دستاورهای مختلف این شرکت، مفاهیم ایمنی و مدیریت مصرف برق توسط کاراکتر بابا برقی برای دانش آموزان بازدیدکننده آموزش داده شد.

واکنش سریع برق خدابنده در رفع خاموشی 17روستای آسیب دیده از طوفان

در پي تماس تلفني ساكنان روستاي چراغ حصاري از توابع بخش سجاسرود شهرستان خدابنده مبني بر سقوط يك اصله تير برق  12متری براثر طوفان و بارندگي شديد كه بدنبال آن برق 17 روستاي بخش سجاسرود نیز قطع شده بود ، اكيپ حوادث برق سجاس، با پشتيباني دو اكيپ حوادث برق خدابنده نسبت به رفع خاموشی اقدام کرد.

ارائه سه خدمت رایگان به مشترکان برق استان سمنان در دهه مبارک فجر

در دهه فجر امسال، سه خدمت رایگان به مشترکان استان ارائه شده است.

احمدغنی پور گفت: از 11 لغایت 23 بهمن ماه سال جاری، تعداد 462 مشترک برق به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و از سه خدمت رایگان این شرکت بهره مند شده اند.

وی اظهارداشت: جابه جایی داخلی لوازم اندازه گیری تک فاز مشترکین در صورت دارا بودن شرایط فنی به عنوان خدمتی است که به صورت رایگان ارائه شده و 59 مشترک مراجعه و نسبت به تغییر نام اشتراک اقدام کرده اند.

کسب رتبه های برتری توسط دفتر بازار برق شرکت توزیع برق استان زنجان

طبق ارزیابی عملکرد خریداران برتر براساس موفقیت در پیش بینی نیازمصرف و شاخص خرید خارج از بازار ازسوی شرکت مدیریت شبکه برق ایران ، دفتر بازار برق این شرکت توانست در فصل بهار وتابستان امسال جزو چهار شرکت برتر در بین کل شرکت های توزیع برق شناخته شود .

اداره رسانه شرکت توزیع برق زنجان نشان برتردرحوزه اطلاع رسانی پرتال استانداری را کسب کرد

خانم مهندس فتحعلی بیگلو مدیریت فناوری اطلاعات وشبکه دولت استانداری زنجان با اهداء لوح سپاس به خاطر تلاش واهتمام جدی در راستای بروزرسانی پورتال استان زنجان و اطلاع رسانی خدمات ارزنده این شرکت به مردم که موجب پیشبرد اهداف عالی نظام وآرمانهای انقلاب اسلامی شده است از علی زرگری سرپرست اداره رسانه وارتباطات الکترونیکی قدردانی کرد.

ساخت آداپتور 8 دستگاه بوشینگ پست 63 کیلوولت لوشان

در سال «حمایت از کالای ایرانی»، عملیات ساخت ، نصب و تعویض 8  دستگاه بوشینگ 63 کیلوولت خارجی پست 63 کیلوولت لوشان به دست توانمند متخصصان داخلی انجام شد.

Pages