اخبار برق

رونمايي از سه جلد كتاب جمله نوآوري هاي كنفرانس اين دوره از كنفرانس ملي GIS است

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع استان مركزي، مهندس محمداله داد ضمن تشكر از استاندار مركزي براي حمايت از برگزاري اين كنفرانس بيان كرد: بسترهاي ict دراستقرار GIS ، زيرساخت داده هاي مكاني SDI، كاربردي سازي سنجش از راه دور، بررسي اثرات اقتصادي و به كارگيري GIS و نقش آن در اقتصاد مقاومتي از جمله محورهاي اين كنفرانس است.

وي ادامه داد: در اين كنفرانس بيش از هزار نفر شركت كرده اند و از اين تعداد بيش از 600 نفر شركت كنندگان خارج از استان مركزي هستند.

اجرای دو پروژه بهینه سازی شبکه توزیع برق در شهرستان گرمسار

مهندس حسین صفری گفت: فاز دوم تبدیل شبکه فشار ضعیف روستای شه سفید این شهرستان به طول یک هزار و 917 متر به کابل خودنگهدار ، با هدف ارتقا و بهبود ولتاژ برق این روستا به اجرا درآمد.

وی افزود : عملیات بهینه سازی شبکه فشار ضعیف روستای چنداب نیز انجام شده و کل خطوط برق رسانی سیمی این روستا به طول سه هزار متر به کابل خودنگهدار تبدیل شد .

وی اظهار داشت : پایداری شبکه توزیع برق ، ارتقای ضریب اطمینان خطوط برقی ، کاهش تلفات برق و افزایش رضایت مندی مشترکان این دو روستا، از جمله اهداف اجرای این پروژه ها به شمار می رود .

بازدید تیم رسانه ای ویژه دولت از پست برق اهواز 2

گروه رسانه ای ویژه دولت که برای یک بازدید دو روزه صبح امروز وارد اهواز شده در اولین اقدام از پست برق 230/400 کیلوولت اهواز 2 بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای خوزستان با حضور در میان خبرنگاران توضیحات لازم را ارائه کرد و گفت: اقدامات مقابله ای در برابر گرد و خاک در سه مرحله انجام می شود ، مرحله اول شستشو است که تجهیزات به صورت تمیز نگهداری شود. برای این کار با خرید تجهیزات لازم بعد از هر گرد و خاک بلافاصله نقاط آلوده شده را شستشو می کنیم.

شهروندان اسفراینی با توصیه های ایمنی در برق آشنا شدند

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، مدیریت توزیع برق شهرستان اسفراین، پیام های ایمنی در برق را بین تمامی مشترکان خود ترویج می دهد.

مدیر توزیع برق شهرستان اسفراین گفت: با توجه به نیاز تمامی آحاد جامعه به برق و احتمال بی اطلاعی برخی از افراد از خطرات انرژی الکتریکی، مدیریت توزیع برق این شهرستان نسبت به ترویج پیام های ایمنی در برق، اقدامات تاثیرگذاری را برنامه ریزی کرده است.

پايان تعميرات مياندوره اي واحد يك بخاري نيروگاه نكا

واحد يك بخاري نيروگاه نكا مجددا وارد مدار توليد شد.

 

      واحد شماره يك بخاري نيروگاه شهيدسليمي نكا با ظرفيت 440 مگاوات كه از بيست و هفتم آبان­ماه به منظور حفظ آمادگي و پايداري توليد در فصل زمستان، تحت تعميرات مياندوره­اي قرار داشت، پس از 14 روز كار فشرده تعميراتي مجدداً به شبكه سراسري پيوست.

    در طول اين تعميرات اقدامات و فعاليت­هاي مختلفي به شرح زير در تجهيزات عمده واحد انجام پذيرفت:

 

نياز كنوني توزيع برق استان زنجان خلق رويكرد جديد در نحوه ارائه خدمت به مردم است

به گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، با صدور احكام جداگانه اي از سوي مهندس عليزاده رئيس هيات مديره و مديرعامل اين‌شركت ، مهندس سيدجوادقريشي به سمت مديردفتر مهندسي و نظارت در حوزه معاونت برنامه ريزي و مهندسي و مهندس مهدي شهري به عنوان مدير دفترنظارت و كنترل لوازم اندازه گيري در حوزه معاونت فروش و خدمات مشتركين منصوب شدند.

شركت برق منطقه اي خراسان بيشترين حمايت را از طرح هاي پژوهشي در كشور به خود اختصاص داده است

شركت برق منطقه اي خراسان با حضور فعال در نمايشگاه پژوهنش و فناوري و فن بازار استان خراسان رضوي، فعاليت هاي پژوهشي خود را به نمايش گذاشت.

Pages