اخبار آب و فاضلاب

تجلیل استاندار کرمان از مدیرعامل آبفار کرمان در مراسم آبرسانی به 18روستای حاشیه غربی زرند

همزمان با پایانی ترین روزهای بهمن پروژه آبرسانی به روستاهای حاشیه غربی زرند ازجمله روستاهای چاهکین به بهره برداری رسید.

درمراسم بهره برداری از این پروژه که با حضور استاندار کرمان، مدیرعامل شرکت آبفار وجمعی از مسئولین اجرایی شهرستان زرند همراه بود، استاندارکرمان ازخدمات مجاهدانه شرکت آبفار استان برای آبرسانی به زرند تجلیل کرد.

سرپرست دفتر منابع انسانی و آموزش شرکت آبفای استان زنجان منصوب شد

علیرضا جزء قاسمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با صدور حکمی ایوبعلی عماری را به عنوان سرپرست دفتر منابع انسانی و آموزش همگانی این شرکت منصوب کرد.

در این حکم آمده:

آقای ایوبعلی عماری

با سلام

احتراماً نظر به سوابق و تجارب شما و بنا به پیشنهاد معاون برنامه ریزی و منابع انسانی ، حسب اختیارات حاصله از اساسنامه شرکت به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دفتر منابع انسانی و آموزش همگانی در ستاد شرکت منصوب می شوید.

انتصاب سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان

  طی حکمی از سوی مهندس کاظم لطفی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان ، « داریوش البرزی » بعنوان سرپرست دفتر روابط عمومی این شرکت منصوب شد.
      وی دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است و مدیریت روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان به مدت شش سال ، مسئولیت دفتر اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان به مدت دو سال و کارشناسی روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان را در کارنامه دارد.

دیدار سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مظاهری  در دیدار ضمن تشریح فعالیتهای انجام شده اظهارداشتند: این شرکت در جهت ارائه خدمات مستمر و مطلوب تر و تامین بلند مدت آب شرب شهرهای استان فعالیت ها و اقدامات بسیار موثری  انجام و در دست اجرا دارد

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان داورزن برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان داورزن با حضور فرماندار، معاون فرماندار و مسئولین روابط عمومی های دستگاه های اجرایی این شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

این جلسه با هدف بررسی مسائل و مشکلات، برنامه ریزی و پیشبرد اهداف در حوزه روابط عمومی در محل سالن جلسات فرمانداری داورزن برگزار شد.

فرماندار داورزن در این نشست گفت: روابط عمومی ها زبای گویای ادارات هستند. روابط عمومی های دستگاه های اجرایی باید با شناخت و آگاهی از نیازهای مردم، آن را به مدیران خود انتقال دهند و با یک ارتباط دو طرفه باعث ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین شوند.

افتتاح ۲ طرح آبرسانی به روستاهای شهرستان فاروج در دهه فجرانقلاب اسلامی

همزمان با ایام دهه‌ فجر، طرح آب‌رسانی به دو روستای شهرستان فاروج با حضور صالحی استاندار خراسان شمالی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی و مسئولان استانی و شهرستانی به بهره ‌برداری رسید.

حمید روشن‌روان مدیر عامل این شرکت اظهار کرد: برای طرح آب‌رسانی به ۲ روستای شهرستان فاروج ۷۵۰ میلیون ریال اعتبارهزینه شده است.

روشن‌روان افزود: با بهره‌ برداری از طرح آب‌رسانی به ۲ روستای شهرستان فاروج ۱ هزارو ۱۲۲ نفرجمیت این روستاها از آب شرب سالم برخوردارشدند.

 نخستین همایش مدیریت مصرف مربوط به (كمپين خانه تكاني آبي )

 نخستین همایش مدیریت مصرف مربوط به (كمپين خانه تكاني آبي )در شرکت آبفاي جنوب شرقی استان تهران برگزارشد.

مدیریت تقاضای آب شرب بهداشتی در دستور کار شرکت آبفا

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به بحران آب کم سابقه در استان زنجان گفت: با توجه به محدودیت های به وجود آمده در زمینه مدیریت تامین آب ، مدیریت تقاضا شامل: متعادل سازی و استاندارد کردن فشار آب در شبکه های توزیع شهر های استان در دستور کار قرار گرفته است.

در  راستای کنترل تنش آبی در سال آینده کلیه انشعاب های غیر مجاز ساماندهی می شود.

رضا پوررجب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران در نشست پیش بینی بحران و پیشامدهای ناشی از تنش  آبی در روستاهای استان تهران در این شرکت که با حضور معاونین، مدیران شهرستانهای و روسای ادارات ستاد برگزار گردید گفت در راستای کنترل تنش و بحران کم آبی در سال آینده باید کلیه انشعاب های غیر مجاز در سطح روستاهای استان ساماندهی گردد.

شناسایی و جمع آوری دو دستگاه حفاری غیرمجاز تراکتوری در شهرستان آق قلا

مدیر امور منابع آب گرگان و آق قلا از جمع آوری و توقیف ادوات و تجهیزات دو دستگاه حفاری تراکتوری غیر مجاز در روستاهای یامپی و اونق یلقی شهرستان آق قلا خبر داد.

مهندس محسن جدیدی با بیان مطلب فوق گفت: به دنبال گزارش های دریافت شده پس از هماهنگی با نیروی انتظامی شهرستان آق قلا نسبت جمع آوری ادوات و تجهیزات انتقال به پارکینگ آب منطقه ای اقدام و پرونده مالکین چاه غیر مجاز جهت سیر مراحل قانونی انسداد به مراجع قضایی ارجاع گردید.

Pages